Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égető, csípő érzést, irritáció...

Égető, csípő érzést, irritációt érzek a hüvelyemnél, viszont folyásom egyáltalán nincs. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kezdetben mennyiségben több folyásom volt, ami néha szürkés színű volt+irritáció érzet, ezért vettem Gynophilust ajánlásra, elhasználtam 14 db-ot. Hát most irritáció ugyaúgy megvan, de 0 folyásom van. Most kiszárított ez a cucc, vagy azt jelenti hogy hatott? De akkor mért van meg ugyanúgy ez a rossz érzés? Miután lement ez a Gynophilus kúra, mondta a doki, hogy lehet szex, hát egyszer próbáltam együtt lenni párommal, az is kellemetlen, mintha száraz lennék. Pirosnak is néz ki ott lenn. Mitévő legyek? Doki kb. másfél-egy hónap bejutási idő.

2023. ápr. 11. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Hat nem hatott. De nekem fura, ha nogyogyasz ajanlotta fertozesre a huvelyflora helyreallitot, mert ez altalaban ilyenkor mar keves.


Orvoshoz kene menni, kenetet vesz, aztan majd azalapjan felir valamit.

2023. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több dokinál is voltam egyébként. Az első azt mondta, először próbálkozzak hüvelyflóra helyreállítóval. De mivel olvastam, hogy tenyésztés sem ártott volna, elmentem egy másikhoz. Na ő meg citológiai kenetet vett le, mert szerinte azzal lehet pontosítani. Az negatív lett mindenre, és P2. Akkor mentem egy harmadikhoz is, aki szintén nem volt hajlandó tenyésztést csinálni, csak felírta a Klion d100-at ránézésre. De azt nem mertem csak úgy tenyésztés nélkül használni, mert elég rosszakat írtak róla... Ezért próbálkoztam az 1. doki javaslatával. Vagy esetleg most még el tudom használni a Klion d100-at, mert fel van írva. Csak ha most ilyen száraz vagyok, nem tudom mennyire cseszne szét...
2023. ápr. 11. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hat figyelj, akkor hasznald el a kliont. Talan ez volt eddig a legertelmesebb otlet, meg ha csak ranezesre is irta fel.


Nem fog szerintem kiszaritani, a huvelykup amugyis urulni szokott, ami plusz folyassal jar.

2023. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi lett végül?
2023. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is uez történt. Csak közti vérzés tünettel odamentem a nőgyógyászhoz, emellett nulla betegségérzéssel, egyéb tünettel. Azt mondta, hogy mivel 13.napon volt a közti vérzés, így ez normál is lehet. Ám zöldessárga fluor miatt felírt macmirort, és utána gynophillust. Macmiror után szintén semmi bajom, tünetem nem volt. Ám, egy gynophillus után a 2.napon iszonyat viszketés, égő érzés, sebérzés fájdalom, ami fokozódott. Visszamentem. Azt mondta, vszinu allergia. Hozzatette vizsgalat utan, hogy nem tudja, hogy gombas, vagy bakteriális fertőzésem van e, de akkor felir egy gombaelleni szert, mert az elmondott tüneteim most olyanok. Szerintetek?????

A gyogyszertől hasmenésem, hányingerem van. Most nem értem, a gynophillustol kaptam egy komoly fertőzést?! Amugy az a szép, hogy ezen a szaron még mellékhatás sincs feltűntetve sem a tájékoztató papíron, sem a dobozon. Aki szintén ettől lett beteg, írja már meg, hogy mi lett vele, legyen szíves!

2023. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es, én végül a Klion d100-at használtam el, és utána jobb lett, most úgy tűnik minden rendben azóta.

5-ös ez szomorú hogy a te orvosod is csak tippelget, én is csak ilyenekkel találkoztam sajnos. Nekem biztos nem a Gynophilus okozta a kellemetlenséget, csak szimplán nem hatott nálam valószínű. Te sztem vmelyik összetevőjére érzékeny lehetsz, de biztos nem az okozta magát a fertőzést. Valószínű a gyógyszer segíteni fog majd, kitisztít, aztán tudsz regenerálódni lent utána.

2023. júl. 3. 08:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!