Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pamutos fajta eü. betétnek...

A pamutos fajta eü. betétnek a felülete is szívja a nedvességet, vagy csak a betéten belül lévő anyag?

Figyelt kérdés

Többfélét kipróbáltam már, viszont nem tudom eldönteni azért kérdezem.

A nem pamutos az ugye olyan lyukacsos, hálós felületű az tuti nem szívja hanem egyből befolyik alá.

De mi a helyzet a pamutos - sensitive betétekkel? Ott is csak a középen lévő nedvszívó anyag szívja, vagy a felül lévő, bőrrel érintkező anyag is felvszív valamennyi nedvességet?

Röviden a kérdés lényege: tovább bírja a pamutos hatású betét, mint a műanyagos?

Kinek mi a tapasztalata?

Ha igen, akkor a továbbiakban csak olyat vennék azért kérdezem



2023. ápr. 12. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
a legtöbbet a benti műanyag és vegyi anyagok szívják be. Emiatt sem használok mosható betetet mert sokkal hatékonyabb és tutibb az eldobható. Sensitivet nem használok, talán megszokásból.
2023. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

"Röviden a kérdés lényege: tovább bírja a pamutos hatású betét, mint a műanyagos?"


Nem bírja tovább, mivel értelmes női lény meghatározott időközönként higiéniai okokból cseréli a betétjét...


Amúgy meg az egész kérdés értelmetlen, Fétikés...

2023. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Nem bírja tovább. Nem ebben különböznek.

A sensitive, mivel puha, ezért kényelmesebb, jobb az érzékenyebbeknek.

Nekem pl. a hagyományos műanyag nagyon kényelmetlen, szúr. De nekem érzékeny a bőröm, talán azért.

Az bírja tovább, amelyik nagyobb. Mindegyikből van 1-4-ig számozva, a kicsitől az éjszakai extra nagyig.

2023. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem értelmetlen a kérdés de nekem pont fordítva van a tapasztalatom. A lyukacsosok mint a sima always jobbak az erősebb napokra mert gyorsabban beszívják a pamutosok (libresse, alwaysból a sensitive) viszont lassabban. Nem igazán azzal van a baj hogy gyorsabban megtelnek hanem hogy ha túl lassan szívnak be akkor egyszerre többel nem bírnak el és kifolyik oldalt :/ szóval ezeket a pamutosokat csak a gyengébb napokra szoktam főleg a vége felé.

Az arany közép út amúgy nekem az always platinum az kényelmesebb mint a sima de hasonló gyorsan szívja be.

2023. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!