Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izomlaz szeru fajdalom a...

Izomlaz szeru fajdalom a comban. Es neha benyillalik a bal oldalon a szivem kornyeken. Lehet tudo embolia?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon felek a tudo emboliatol mivel sok baratom es apukam is abban hunyt el. 24 eves vagyok nem dohanyzom , nem szedek fogamzasgatlot. Voltam vervizsgalaton tavaly, ahol mondtak nincs ra hajlamom. Igaz ulo munkat vegzek de probalok oda figyelni hogy mozogjak emellet.

Nagyon nagyon felek es nem tudom pontosan mik a tunetei.. es most van ez a lab fajdalom meg mellkas fajdalom… hat egyszeruen megorulok…



2023. ápr. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
ha neked tüdőembóliád lenne, arról tudnál egyből, az nem ilyen bizonytalanság érzés hogy az vagy sem, meg akkor már az orvosnál lennél, szóval ne aggódj, ez nem az
2023. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy agyturkász segíthet. Meg egy hobbi ami leköti a figyelmed, egy projekt. Páromnak "szivrohama" van, elég gyakran, kb ugyan ezen okokból kifolyólag mint nálad.
2023. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen … nekem is honaponta van ,,szivrohamom”

Es igen tudom hogy ez mentalis betegseg is… voltam mar orvosnal terapian emiatt … sajnos nem segitett es a hypochondriam tovabbra is jelen van. Borzasztoan nehez igy rettegesbe elni … foleg ha tuneteid is vannak mar egybol a legrosszabbra gondolsz

2023. ápr. 16. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra gondolj hogy csak az agyad játszik veled. Mondjuk hiába kapsz tanácsot nem fogadod meg, ismerős. Engem a férjem ha fel idegel kap egy jó kis fejmosást és aztán nézetek vele pár filmet amibe hipochonderek vannak, hogy vegye észre milyen nevetségesen viselkedik. Aztán le nyugszik egy jó időre. Vagy ami megnyugtatja még, hogy fel keresi a házi orvost (akiknek már szerintem a szőr fel áll a hátán tőle), meg nyugszik hogy okés semmi baja. Itthon pedig lapít, hogy nehigy azt hallja tőlem hogy "ugye hogy meg mondtam kutya bajod"
2023. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!