Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves lany vagyok Normalis...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 eves lany vagyok Normalis ha reggelente hanyingerrel ebredek? Ezt kb egy olyan felhonapja erzem. De nem minden nap. Utanna olvastam de semmi ehez hasonlo cikket nem talaltam.

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes!

Ha valaki azt gondolná.



2023. ápr. 23. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem terhesség, ne aggódj. Olvass utána a refluxnak. Nem szüntethető meg, de nagyon jól lehet tünetmentesíteni.
2023. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Stresszelsz?

Szoktál reggelizni? Ha igen, mit?

Iszol eleget?

Szedsz mostanában valami új gyógyszert?

Változott az étkezésed?

Menj orvoshoz.

2023. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jegyezd fel, hogy este mit eszel, iszol lefekvés előtt. Aztán meg tudod nézni, hogy van e valami közös az esti étkezés és a reggeli hányinger között. Nekem nagyon ritkán van reggel hányingerem, és akkor is csak azért mert fent van a savam.
2023. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyon sokat stresszelek. Suli miatt is. Es eleg sok mas dolog miatt is. Nagyon tulgondolok mindent es minden napom abbbol all hogy stresszelek.

Nincs olyan mikor ne stresszelnek valami miatt. Es olyankor neha a hasam is faj a sok idegeskedestol.

Estenkent mindig 10-11kozott vacsorazom,eleg nehez eteleket eszem zsírosakat meg az a baj hogy szeretek ennni es tulsagosan tele eszem magam.

És néha rá még valami kis nasi ami vagy edesseg,vagy valami sós.


De sosem volt meg olyan hogy hanyingerem lett volna a sok stressztol vagy attol hogy sokat ettem aznap este.

Vagy lehet hogy ez most alakul igy ki nalam? Most jonnek ki a tunetek?

Kerlek nyugtassatok meg. Mert emiatt is halalra aggodom magam.

2023. ápr. 23. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy hányinger miatt ne aggódd halálra magad. Próbálj esetleg átállni korábbi és könnyebb vacsorára.
2023. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Szeggyé B6 vitamint.
2023. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Lefekvés előtt nem jó enni. A 10-11 órai vacsorát inkább 7-8-ra vidd át és könnyebb kajákat egyél. Stressz miatt lehet hányingered igen. Ez idővel elmúlik.
2023. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!