Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor a transz nők elkezdenek...

Amikor a transz nők elkezdenek HRT-t (hormonkezelést) kapni, akkor megszűnik a merevedésük, vagy még lehet nekik?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de sokkal nehezebben, és megszünnek a váratlan erekciók is.
2023. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
En most masfel honapja szedem es mar alig van magatol, meg ha igen akkor is csak nagyon enyhen
2023. máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 harminezer oxigén ***** válasza:

Szia!


Tapasztalatból írok (3 év hrt után)

Teljesen nem szűnik meg sajnos, de nagyon ritka lesz. pl a reggeli erekció néha, néha fordul csak elő és akkor is csak nagyon rövid ideig tart és mint írták előttem, az "intenzitása" is csökken.


Niki

2023. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy hol dolgoznak az ilyenek, hogy ez nem probléma a munkahelyen?
2023. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#4 Vannak olyan munkahelyek, ahol a teljesítmény a lényeg, és nem az, hogy ki milyen nemű
2023. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 harminezer oxigén ***** válasza:

#4-nek címezve (a #5-re ràkapcsolva)

és vannak olyan munkahelyek ahol az embereket csak azért mert transzok vagy épp melegek nem úgy emlegetnek és/vagy kezelnek hogy "ilyeneknek", hanem munkatàrs- kolléga- koleginaként de legfőbbként emberként kezelik, emlegetik.


Niki

2023. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5# és 6# eddig ez nagyon szép, de például melyek?
2023. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 harminezer oxigén ***** válasza:

#7


én példàul irodai, adminisztratív munkàt végzek és nincs ebből probléma. aki nem ismer és megtudja pl új munkatàrs ő is előszőr csodàlkozik, ràkérdez vannak kérdései de nem vagyok közbeszéd tàrgya bent, a coming out utàn is max 1-2 hétig voltam téma, de minden csoda hàrom napig tart, persze vannak tahó emberek is, de azok mindenhol vannak és bàrmi miatt tahóskodhat, azokkal meg egyszerűen kizàrólag szakmai szinten tartom kapcsolatot és kommunikàciót.


emellett ismerek transzneműt aki boltieladó, benzinkutas sőt egy mentős koleginàt is ismetek


Niki

2023. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, én még transzneműt nem láttam dolgozni. Például nőnek öltözött férfivel még nem találkoztam sehol, ezért kérdezem, hogy merre hol dolgoztok.
2023. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 harminezer oxigén ***** válasza:
56%

lehet hogy talàlkoztàl màr transzal csak fel sem tünt


a te fejedben a transz azt jelenti hogy nagydarab szörös faszi szoknyàban fél tonna sminkben?

nagyon el vagy tévedve

egy trasz nem feltünősködik, be akar olvadni a tàrsadalomba és élni akarja az életét, amit a kormàny idehaza egyre inkàbb lehetetlenné tesz (pl a nem- és névvàltoztatàs tiltàsàval)


Niki

2023. aug. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!