Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az esetleges fájdalmon kívül...

Az esetleges fájdalmon kívül mit utáltok még a menstruációban?

Figyelt kérdés
Férfiak most ne válaszoljanak!

2023. ápr. 25. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Én sosem utáltam a menstruációmat. Nem azt mondom, hogy minden hónapban pezsgőt bontottam, pusztán elfogadtam, mint ahogyan azt is elfogadja az ember, hogy nő a körme és időnként le kell vágni.


Majd ahogy idősebb leettem kezdtem rá máshogy tekinteni. A menstruáció is jelzi hogy egészségesen vagy egészségtelenül működik a szervezetem, lehet egyfajta visszacsatolás. Majd ebből következett, hogy az egészséges menstruáció az alap feltétele hogy anyuka lehessek, szóval még inkább máshogy tekintettem rá.


Száz szónak is egy a vége, én sosem utáltam.

2023. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy mikor megvan azon idő alatt sokszor kell nagyot székelni és amikor a mikuval össze jön a barna maci nem éppen izgi... :D
2023. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Én nem utálom, nyilván nem kellemes az első nap, de én örülök neki, mikor rendben, normálisan megjön.
2023. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Én gyűlölöm. 9 évesen jött meg először. Illetve emiatt minden beindult akkor, borotválkoznom kellett, pattanásaim voltak, hamar véget ért a gyerekkorom és sokan csesztettek miatta. Ráadásul minden hónapban szinte belepusztulok, a görcsöktöl mozogni sem tudok, kényelmetlen minden olyankor. És az is igaz amit 2-es írt, ilyenkor minden megváltozik a szervezetben, gyakori a hasmenés is a menstruáció alatt :( 18l
2023. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem utálom. Pedig minden nyaraláson, minden fesztiválon, minden alkalomkor pont megvolt/megvan. Simán együttélek vele.
2023. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Hogy ebből nem gyógyítanak ki, nem elkerülhető, hanem jön minden hónapban, mint a sárga csekkek. Jobban mondva azokat el tudom intézni csoportos beszedéssel, de erre a menzeszre nincs semmi praktika, hogy valahogy észrevétlenül eltelhessen. Minden wc-zés alkalmával a szemem elé tolakszik, azok között meg a görcsökkel jelez, előtte meg a világvége hangulattal. Minden hónapban 1 hétig az jár a fejemben, hogy férfinak kellett volna születni.
2023. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Hogy már megint nem vagyok terhes. Mondjuk most pont szeretnék menstruálni, mert vetélés után vagyok és ez sokkal rosszabb 😥 Legalább álljon vissza a rendszer🙏
2023. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Na igen, nem mindegy, hogy el is ajul, hany-e az ember, fejfajas, fosas, eros verzes van-e. Van az a menstruacio, ami nem elvi kerdes.
2023. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
8-as minden jót kívánok, a kettes vagyok 🙏
2023. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Hogy vérzek, nem viselhetek akármit, mert ha átázok gáz van, külön figyelnem kell, van-e nálam elég tampon, betét. Hogyha előbb jön meg, az nettó szívás, fosok (napi 2-3x), vagy éppen hányok (nem a fájdalomtól, a puffadástól), hogy nincsen hónap, hogy ne kellene szpni vele.


Utálom, mint a szrt Elfogadom, mert már nem tehetek, de gyűlölöm és elig várom, hogy végre elmúljon már - és akkor nekem mázlim van, mert 14 évesen jött meg, nem pl 9, mint unokatesómnak.

2023. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!