Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten huvelykúp?Vizsgálat...

Canesten huvelykúp?Vizsgálat nélkül.?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy kis viszketés a huvelyemnel és piros is.

Ma három orvost hívtam fel de mind három csak 2het múlva tud megnezni.

És az egyik azt javasolta hogy vegyek canesten kúpot addig.

A kerdesem az hogy lehet nem is gombam van akkor nem lesz gond ha elhasznalom?

Azzal ugye nem rontom el a helyzetet még jobban?



2023. ápr. 25. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A viszketes es a pirossag altalaban gombas fertozesre enged kovetkeztetni, ha azt javasoltak hogy vegyel azt akkor gyanitom hasznos lehet. Nekem is volt mar gombas fertozesem ugyanezekkel a tunetekkel es en is azt hasznaltam. Ha esetleg nagyon nem vagy biztos benne, lehet kapni gyogyszertarban huvelyi tesztelot ami megmutatja neked hogy bakterialis vagy gombas a panaszod. Ha gombas akkor a canesten kup tokeletes ra, de kremet is vennek a helyedben azzal meg kivul kell kenni. 22/L
2023. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utanna helyre kell állítani a huvelyflorat?

Vegyek azt is?

2023. ápr. 26. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdemes lehet gynofloorral de nem kotelezo. Azzal meg erdemes megvarni amig a canesten kiurul 1-2nap kb
2023. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve nodokihoz igy is erdemes elmenni amikorra tud adni idopontot biztos ami biztos nezze meg hogy minden oke lett e
2023. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom javasolni mint a többeik, nem fog ártani, használj el canestsn kúpot és krémet, de nekem mindig szükségem volt utána gynofloora. Drága, de nekem nem múlt el a segítsége nélkül, han 3-4 napig jól voltam és visszajött a viszketés.
2023. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!