Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma mennek nogyogyaszhoz...

Larakutya kérdése:

Ma mennek nogyogyaszhoz vizeletmintaval hogy terhes vagyok e de most kozben megjott, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma reggel kellene megcsinaljam, most felek, mert attol meg ugy tudom megjohet ha az vagy, a baratnom is miutan tudta hogy terhes, megjott neki es en is biztosra akarok menni. Ma reggeli elso vizeletmintaval kene menjek, hajnali 3kor felkeltem es nem csinaltam meg, de utana nem tudtam visszaaludni 5-ig es most 6-kor keltem. Mostmar csak veres vizeletet tudnek vinni, gondolom az nem kell nekik. Mi a teendo?

2023. máj. 4. 06:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha megnőtt, kb biztos hogy nem vagy terhes, tehát felemeled a telefont, felhívod az orvos és lemondod az időpontot.
2023. máj. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Remélem kamu a kérdés.

Ha nem, mindenkinek jobb, hogy nem vagy terhes. Kicsit dolgozz még magadon. Pár év pszichoterápia nem fog ártani. Felkészít az életre. Hogyan kell orvost felhívni, hogyan kell valamit lemondani, hogyan kell vállalni a felelősséget, stb. Egyáltalán miért is kellett volna vizeletmintát vinni a nőgyógyászhoz? A tesztet te csinálod otthon, ha pozitív, akkor egy 2 hét múlva mész a dokihoz, ahol már lesz szívhang. Vagy vérvételt kérsz, ha még bizonytalan a teszt, gyenge a hcg.

Hány éves vagy és hol élsz te?

De ennek kamunak kell lennie, különben bajban vagyunk.

2023. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mar mentem nogyogyaszhoz, mert kesett tobb mint ket hetet, o maga kuldott el engem laborba, mivel joval biztosabb az mint otthon egy 300ft-os teszt.
2023. máj. 4. 06:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a része megoldva. Mi a kérdés? Nem tudsz tárcsázni?
2023. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem biztosabb ha a otthoni + ráérsz szaladgálni laborba.

Most csak hitegetted 2 hétig magad, ahelyett hogy teszteltél volna.

2023. máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Otthon is csinaltam, de azert biztosra akartam menni. Amugy meg mondom tobb embernel is elofordul, hogy terhesek es kesobb megis megjon.
2023. máj. 4. 07:08
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
A laborban is a 300ft-os vizelet tesztet használják....
2023. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, de ott azert tobb mindent neznek, gondoltam ha nem vagyok terhes akkor az okat megtudjak mondani miert kesik, hogy esetleg van e mas bajom, mivel nem vagyok stresszes es nem is eszek egeszsegtelenul egyaltalan es ez a ket fo ok szokott lenni a kesesnek.
2023. máj. 4. 07:32
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked az érv, hogy ez meg az másokkal is előfordul, nehéz életed lesz.
2023. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért habévente 1x 2x csúszik a menstruáció nem kell wgyből dr hez rohanni.
2023. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!