Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi időben nőtt a...

Az utóbbi időben nőtt a mellem,nem hiztam,akkor mitől?

Figyelt kérdés

Tudom,menstruáció előtt meg nő,de nem fog még megjönni.

Élek szexuális kapcsolatot és szedek fogamzásgátlót rendszeresen,emiatt nem védekezünk a párommal.

Nem hiztam az utóbbi időben,szinte alig eszek valamit,de érzem hogy lóg a mellem,és hogy nagy,nem tudom mitől.

Lehetek terhes ? csináljak tesztet,vagy várjam meg a menstruációmat ha meg jön?

Ha nem terhesség és nem is hízás,mi lehet még?


2023. máj. 16. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen azt elfelejtettem oda írni,hogy 23 éves vagyok.
2023. máj. 16. 10:54
 2/6 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlót 7 éve szedem pcos miatt.Tul sok fogyás miatt nem jött meg a menstruációm, kialakult a pcos,és emiatt kell szednem a fogamzásgátlót azóta hogy megjöjjön
2023. máj. 16. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

De miről beszélsz pontosan? Milyen "megjöjjön?" Az ugye megvan, hogy NINCS menstruációd és amíg gyógyszert szedsz nem is lesz?


Keresned kéne egy olyan orvost, aki kezdetnek leteteti veled ezt a semmit sem érő bogyeszt és normálisan kezel, főleg, ha esetleg gyereket is akartok majd valamikor (míg ilyen szintű hormonális zavarod van, nem fogsz teherbe esni).

2023. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem jön meg ha nem szedem a gyógyszert.Egy évig kimaradt.

És ez nem volt normális.

2023. máj. 16. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is egyél normálisan.

Lehet a hormonoktól is.

Vagy írod, hogy érzed, hogy lóg. Talán mert nem eszel és mégiscsak fogytál, csak nem veszed észre, mert megint gond van.

2023. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NedvesBugyi99 ***** válasza:
22 éves koromban nôtt meg A-ról B-re, úgyhogy a sima növekedés sem kizãrt.
2023. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!