Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hétig volt köztes vérzésem,...

2 hétig volt köztes vérzésem, most 10 napot késik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ilyen? Mikorra várhatom, hogy megjön?

Nem vagyok terhes. Orvos nem tudja mitől van, szerinte hormonzavar, ezért fogamzásgátlót írt fel. Uh-n minden ok, annyi eltérést talált, hogy a nyalkahartya 5 mm, ami szerinte kevés.


2023. máj. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mióta szedsz fogamzásgátlót?
2023. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedtem még be egyet sem.
2023. máj. 19. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A menstruációs ciklusban időszakosan előforduló változások normálisak, és számos tényező befolyásolhatja a ciklus hosszát és rendszerességét. Az esetleges okok közé tartozhatnak hormonális változások, stressz, táplálkozási tényezők, testsúlyváltozások, fizikai aktivitás, gyógyszerek, betegségek vagy egyéb egészségügyi állapotok.


A köztes vérzés és a menstruáció késése is lehetnek ideiglenes eltérések, és általában nem okoznak aggodalmat.



Ezt találtam. Remélem segítettem.

2023. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A köztes vérzés miatt nem fog most megjönni csak jövő hónapban!
2023. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!