Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen a mellem formája?

Miért ilyen a mellem formája?

Figyelt kérdés

[link]


Kismellű vagyok, szinte ugyanígy néz ki a mellem, mint a képen. A mellbimbóm beleolvad a mellembe és csak akkor domborodik ki, ha pl fázom, de ilyenkor maga a mellem is kikerekedik. Miért van ez, hogy inger hatására változik a mellem? Még fejlődőkorban vagyok, van rá esély, hogy egyszer végleg kerek legyen?



2023. máj. 20. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Hetyke. Szép. Siman változhat még. 25L
2023. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
A melleid nagyon is szépek! Majd ha teljesen kifejlodsz nemileg,sokkal nagyobbak lesznek!A bimbok is kifordulnak Majd,ha egy férfi játszani fog velük!Ne aggódj,nem maradnak kicsik!
2023. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es nem? 🤣 Sajnos azt kell mondjam, nekem például kicsik maradtak. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy neki nőni fognak.


Kérdező bárhogy is lesz, ne pörögj rajta annyit. Tudom, hogy nehéz és van egy kép a fejedben, hogy milyet szeretnél, de sajnos (vagy nem?) ez genetika...

2023. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
61%
Kis szappankák! ❤
2023. jún. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!