Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szer kell ahhoz, hogy...

Milyen szer kell ahhoz, hogy a popsi és punci szagot megszüntesse mert a pasim szerint erős szaga van és nem hajlandó nyalni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
szappan
2023. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szappan és víz!
2023. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Idióta a pasid az ilyen tuskó nàlam azonnal kuka...
2023. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Csak halkan jegyzem meg. Oral nélkül is van jó szex és orgazmus.
2023. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
77%
#3 as, ezt miből gondolod? És igen, lehet, hogy akár így van. De az is lehet, hogy pont nem. Van akinek a hormonjai másképp működnek, és azoknak erősebb lehet a szaguk. Vagy a higiéniai szokások hagynak kívánnivalót maguk után. Mert ahol már a popsit is érezni...hát nem tudom. Egy frissen mosott punci, popsi nem igazán szokott bűzleni ha úgy általában rendben van tartva. Ami hosszabb ideje el van hanyagolva ott viszont egyszeri mosás nem sokat segít, mert a szag már a környező bőrbe is beleitta magát.
2023. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Irtak hogy szappan. Nem feltetlenul jo, a szappan lug, a vaginad savas, elkepzelheto hogy a szappan meg fokozza is a szagot mivel a termeszetes ph-d eltolja. A nunid pedig meg tobb savas valadekkal kompenzal. Intim mosakodo gelt hasznalj, az ph semleges.
2023. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
A s.ggszag elkerülhető például fürdéssel. A punciszag nehezebb dió, mert kérdésedből nem tudjuk meg, hogy milyen. Van egészséges punciszag ami klassz és izgató, de én is találkoztam már lánnyal, akinek nagyon zavaró, erős és kellemetlen szaga volt. Nem volt beteg, adott magára, stb, ilyen volt alapból. Őt én se szívesen nyaltam, de persze nem futamodtam meg.
2023. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
A segglyukad körül jó alaposan sikáld át szappanos,habzó szivaccsal. A csúnyádat meg ahogy már írták intim mosakodóval. Ha ezek után sem akar nyalni akkor meg dobd ki.
2023. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szappannal még véletlenül se. Csakis intim mosakodó géllel.

Fürödj meg közvetlenül szex előtt, ha ennyire finnyás a pasid.

2023. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én intim mosakodóval mosom a puncit, popsit.
2023. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!