Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne a végleges megoldá...

Mit lehetne a végleges megoldás a hüvelyi irritációmra?

Figyelt kérdés
Másfél éve küzdök állandó égő hüvelyi érzéssel. Több orvosnál jártam már. Minden kenet vételem negatív. Kaptam gyógyszert baktériumra,gombára,hüvelyflora visszaállítókat is több félét használtam a tüneteim mégse enyhülnek. Gondoltam már esetleg hormonproblémara vagy allergiára,de az orvos azt mondta biztos nem az a baj ezért továbbra is csak hüvelyflora visszaállítót ajánlott.volt valaki hasonló helyzetben?

2023. máj. 23. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem végül a Cikatradina segített, pedig még nem voltam változókorban.
2023. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam,de sajnos nem segített.
2023. máj. 23. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom szerint a hüvelyflóra helyreállítók nem sokat érnek. Csak időlegesen szűnik a probléma. Következő mensi után ugyanúgy visszatér általában.

Nekem baktériumra a Beliema efect hüvelykúp használt.

Gombára a Canesten uno szokott jó lenni.

Pont tegnap is vettem egyet. Remélem, hatni fog most is, mert még ég egy kicsit. Én változókorban vagyok.

Még az jutott eszembe, candida fertőzésnek olvass utána.

2023. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de minden negatív. Nagyon elvagyok keseredve. Soha nem keveredek ki ebből :(
2023. máj. 24. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta sikerült megoldást találnod? Sajnos ugyanezzel küzdök másfél éve, 24 éves vagyok, nagyon csalódott vagyok már :(
2023. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!