Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás, zöldes folyás lehet...

Sárgás, zöldes folyás lehet normális?

Figyelt kérdés

Enyhe sárgás/zöldes (vagy a kettő keveréke, nem tudom eldönteni pontosan) folyásom van. Nem csíp, nem viszket, nem büdös, "csak van". Napjában csak párszor tapasztalom.


Az első alkalommal az orvos csak egy pH értéket nézett, ami mutatott egy kis eltérést, de azért felírt egy 7 napos hüvelykúp kúrát. A kúra lejárta után megjött a mensim, a köztes idő alatt ismét normál (átlátszó) folyásom volt. Majd ahogy elmúlt a mensim, 3-4 nap múlva ismét jelentkezett az enyhe sárgás, zöldes folyás. Az orvos ezután egy 12 napos hüvelykúp kúrát javasolt (Macmiror Complex), ami után megintcsak rendben voltam mensiig, és most ahogy elmúlt, 4-5 nap, megint észrevettem.


Az orvoshoz jövőhétre kaptam időpontot, és kértem is, hogy mindenképp vegyen kenetet, nézzük meg mi a gond végre.


A kérdésem igazából az, hogy volt-e valakinek hasonló? Mert már arra is gondoltam, hogy lehet mindez tök rendben van és normális, csak nekem eddig átlátszós, fehéres folyásom volt, ezért nem értem. Fogamzásgátlót szedtem 4 évig, majd tartottam egy 14 hónapos pihenőt és most fél éve szedem újra, de ugyanazt, orvosi egyeztetés után természetesen. Az étrendemen sem változtattam, mert olvastam, hogy az is befolyásolhatja. Szóval help, akinek volt hasonló, írja le a tapasztalatait. :')



2023. máj. 24. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Van bármilyen egyéb tünet?
2023. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi az égvilágon, azon kívül, hogy maga a színe megváltozott. Nincs sem viszketés, csípő érzés, és a szaga is teljesen semleges.
2023. máj. 24. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha azonban a hüvelyváladék színe sötét vagy élénk sárga, vagy esetleg zöldes-sárga színűvé válik, az nagy valószínűséggel bakteriális hüvelyi fertőzést jelent, vagy valamilyen szexuális úton terjedő kórokozó és betegség(STD) jelenlétét igazolja



Ezt talàltam róla

2023. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy normális... Fertőzést szedtél össze! Keress fel egy normális nőgyógyászt, mert felmehet a méhedig és meddőséget okozhat.
2023. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális nőgyógyászt keress fel

Valamilyen fertőzés, szeirntem a sok hüvelykúp sem tesz jót

2023. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az említett orvos magánorvos, 7-8 éve hozzá járok rákszűrésre, mindig nagyon alapos volt, nem is értettem, hogy a 2. alkalommal miért kúpot írt fel ismét. Természetesen nem hagyom annyiban - megyek tovább, az eddigi válaszokat pedig köszönöm.
2023. máj. 24. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ami std-re utal az inkább ilyen élénk sárga, zöld. De valahol olvastam már mustár sárgát is, az lehet rák jele is. De gondolom a tiéd nem ilyen. Nekem is van hogy halvány sárga lesz a tisztasági betéten, de ha törlöm wc papíron meg szinte átlátszó, tejfehér. Nekem nem volt ebből problémám eddig.
2023. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg Trichonomas lesz. Nemi úton terjed és bizony a legjobb cucc rá a Betadine kúp, vagy a Klion. Sajnos más nem pusztítja el.
2023. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!