Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas prolactin? homályos látás?

Magas prolactin? homályos látás?

Figyelt kérdés

nehéz megmondani de nagy ritkán homályosabban látok mint szoktam, de csak messzire és általában csak időszakosan... a prolactinom magas volt összevissza ingadozik, eddig ez a pajzsmirigy alulműködésemre lett fogva, most minden rendben van, igaz sokat stresszelek mostanában, de picit félek

30ról 50re aztán megint lecsükketnt és most 79 ng/ml



2023. máj. 24. 19:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és voltam nőgyógyásznál, talált egy petefészek cisztát ami az mondta hogy vszínűleg a következő menstruációra elműlik, norcolutot írt fel, és barátcserjét
2023. máj. 24. 19:29
 2/15 A kérdező kommentje:
meg mondta hogy menjek endokrinológushoz vissza de csak 06.28ra van időpontom, szerintetek sürgős és harcoljak ki egy korábbi időpontot ?
2023. máj. 24. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sürgetni kell az időpontot. Szemészeten nem is voltál?
2023. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
egy ével ezelőtt kezdődött ez az egész és akkor előtte más okok miatt voltam vizsgálaton de nem látott rosszat az orvos, már oda is kértem időpontott, de még későbbre kaptam
2023. máj. 24. 19:50
 5/15 anonim ***** válasza:
A homályos látást elsősorban a szemészeten kell tisztázni. Az endokrinologiai vizsgálat nem annyira életbevago, hogy június 28-ig sürgetni kéne.
2023. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Prolaktin az könnyen kezelhető. Nem tudom miért félsz, de nem kellene. Gondolom szedsz a pajzsmirigyedre T4-et, a prolaktinra meg, ha nagyon magas és valami miatt le kell vinni, akkor bromocriptin megoldja pár hét alatt és akkor a TSH is rendben lesz.
2023. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Illetve most látom norcolutot szedsz, akkor rendben leszel.
2023. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

a thsem teljesen rendben van most, a prolactinom magas, azért félek mert tegnap nagyon fájt a fejem

neked mennyire volt magas a prolaktinod? az enyém már korosnak számít?

szemészetre is szeretnlk eljutni, van időpontom ugyanígy a hónap végére

elsősőroban az volt a kérdésem hogy okozhat e homályos látást a prolaktin? valahol olvastam olyat hogy igen, okozhat látászavart

fejféjást és nyakfását ami nekem szintén van

2023. máj. 24. 20:00
 9/15 A kérdező kommentje:
a norculotut azért kaptam mert elmaradt a vérzésem
2023. máj. 24. 21:00
 10/15 A kérdező kommentje:

3,34-26,72 a prolactinom

ezen belul volt a legrosszabb allapotban

57

aztan lecsokkent 30ra es most megint magas 79,02

2023. máj. 24. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!