Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon vagy esetleg mellrák?

Hormon vagy esetleg mellrák?

Figyelt kérdés

Szóval.. pár napja már tettem fel egy kérdést de nem igazán jött válasz így megpróbálom újra egy utolsó próbát megér … tudom senki nem tud láthatatlanba diagnosztizálni.. de én szeretném tudni vannak e mások is így.. szültem január végén,nem szoptatok kész pont! Inkább a mostani szituációt írom le,már nem faj a bal mellem de ha a gyerekem felemelem es a bal oldalra teszem tehát nyomom,fáj a bal mellem. (Ezelőtt ha le hajoltam is fàjt már viszont jobb) Csomót nem tapintok ki!,változás sincs a bőrön vagy a bimbóm Tovább vagyok küldve mammográfiára,orvosom egyenlőre nem tud semmit amíg nincs meg a lelet. Szerintetek van e okom az aggodalomra? Beszéltem pár emberrel és sokan mondták hogy hormonális probléma,de valamiért annyira aggódom és annyira nem akarom elhinni sose volt ilyen velem. 28 éves vagyok úgyhogy a velem egykorú nők véleménye érdekelne.


GYEREKEK majd két hónap múlva kaptam időpontot mammográfiára … minden nap el temetem magam.. még 16 nap és többet meg tudok,de hátha lenne valaki aki tudna valamit mondani



#mammográfia #Hormonális vàltozás #Nyomásra Mellfájdalom
2023. máj. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gyulladás vagy tályog is mélyen, főleg így laktációs időszak után. Mert hát a tejelválasztási folyamatok azért beindulnak akkor is, ha nem akartál szoptatni, és lehet(ett) pangó tej a tejcsatornákbna. De lehet, hogy tényleg csak hormonális ingadozás miatt van, mindenesetre ha fáj, ki kell deríteni az okát.

(Magánban amúgy pár nap alatt kaphatsz időpontot mammográfiára.)

2023. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"tudom senki nem tud láthatatlanba diagnosztizálni"


Ezt jól látod. De mindjárt jönnek a horror sztorik és félre diagnosztizálások. Amivel a hozzád hasonló kérdezőket halálra tudnak rémíteni, utána meg a valódi diagnosztikai vizsgálatkor koppannak egyet. Ezért nem szabad egy anonim fórumon anonim diagnosztizálást végezni. Még egy orvostól is etikátlan a távdiagnózis.


Esetleg ha elmennél magándokihoz nem kapnál hamarabb időpontot?

De javarészt jól mondják az emberek ez simán lehet hormonális probléma,de az orvos tudja megmondani a tutit.

2023. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy fáj a melled, nagyon sok minden lehet. Szoptatás abbahagyasa miatt gondolom be van gyulladva. Mellrák egyébként sem szokott fájni.
2023. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 A tályog nem lehet hogy nagyon fájna ?

Sajnos nem Magyarországon élek hanem Németországon,itt utánna jártam és csak MRI csinálnak kellene vérvétel 40 percig feküdni hason bla bla ez lenne 700 euró mindennel Regensburgba. De én azt valamiért nem szeretném.



2# Igen tudom várom nagyon már hogy meg legyen az eredmény☹️



3# Igazából szerintem ha be van gyulladva,akkor láznak kellene lenni vagy hőemelkedés vagy talán piros lenne az adott pont szerintem! Na én csak olvastam nincs kivel erről beszéljek.

igen ezt az orvos is mondta,hogy az nem fáj,aztán olvastam (mert miből másból él az ember..)hogy az utolsó stádiumba fáj. Egyáltalán nem szoptattam,hozzá sem kezdtem(kaptam egy gyógyszert a szülés után amitől nem indul meg a tej) itt Németországba jobban elfogadják az emberek ha nem akarnak szoptatni! A lányomnál 14 napig próbáltuk de nem jött semmi rá tettem folyamatosan pumpáltuk is,ki jött 1-2 ml mind a kettő mellemből 😪

2023. máj. 29. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy mostanában? Kiderült valami azóta?
2023. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!