Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy érzem...

Mitől lehet az, hogy érzem nagyon telt már a hólyagom de egyszerűen nincs inger, nem tudok pisilni, nyomoom de nem indul meg csak pár csepp…?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, keressek fel sürgősségit??

2023. jún. 10. 10:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
Sürgősségin ilyennel nem látnak le, legalábbis az én tapasztalataim alapján, amikor vért köhögve mentünk be azt mondták, hogy ez nem sürgős eset, keressük fel a háziorvosunkat
2023. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%

Nagy eséllyel húgyholyaggyulladás, már amennyire meg tudtam érteni hogy nincs inger de mégis telve érzed.


Sok orvosnál vannak vizelet tesztcsíkok, ki tudják mutatni a gyulladást (valójában a gennyes) és a vér maradványait is a vizeletből. Én a helyedben elmennék ügyeletre. Nagy eséllyel adnak valami menő antibiotikumot. Cifran vagy ilyesmi fluorokinolon. Vagy amit az orvos jónak lát


Ha nem látnak el, akkor lehet menni urológiai ügyeletre

2023. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De semmi fájdalmam, csak ha megnyomom erzem, hogy tele van, de nem jön a pisi…
2023. jún. 10. 11:17
 4/37 anonim ***** válasza:
0%

"csak ha megnyomom erzem, hogy tele van"


Na, ezt orvosnak így ne mondd! Mert azt fogja tanácsolni, hogy akkor ne nyomkodd

2023. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak ugyanez volt, sürgősen meg kellett katéterezni.
2023. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Basszuus..kezdek fèlni..iszok iszok de nincs inger..most leültem az előbb “nyomtam” de szinte semmi…
2023. jún. 10. 11:33
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicc, ugyanis a vizeletnek ki KELL jönnie, szóval menj orvoshoz, és ha szükséges, akkor muszáj lesz a katéter, egyúttal kiderítik, mi a vizelési képtelenség oka.
2023. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Öltözöm…


Fàjdalmas nagyon..?hogy kell elképzelni?

2023. jún. 10. 11:39
 9/37 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan már!

Férfiak ezrei is kibírják. Pedig azért nekünk jóval hosszabb a hugycsövünk....


Neked 2 max 3cm. Meg se fogod érezni

2023. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!
2023. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!