Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki nőgyógyász?

Figyelt kérdés

A nagyszeméremajkamon van egy kicsit nagyobb méretű pattanás a csikló mellett kicsivel lentebb és jobb oldalt is van de az 3kicsi de fáj ha próbákom kinyomni de nem lehet kinyomni aztán lentebb jobb oldalt a hüvelybemenet mellett kicsit fentebb a nagyszeméremajkakon van egy duzzanat vagy pattanás ami kicsit fáj ha megnyomom egy kicsit vagy erősebben érek hozzá szóval ha van itt nőgyógyász az nagy segítséget nyújtana mivel küldenék privàtban neki képet a pattanásokról (nemi szervet elfogom homályosítani hogy ne legyen kínos!



Perverzek kíméljenek!!!

Mert azokra nmvagyok kíváncsi!!!



2023. jún. 12. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem jó módszer, mert mindenki képet fog kérni.

Keress meg egy nőgyógyászt személyesen!

2023. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefotózod ott magadat, a nyers kép perceken belül fenn lesz a dark weben. Itt nincs nőgyógyász.
2023. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Ugye nem komoly a kérdés??

Személyesen menj rendelésre! Ugyan mit is vársz a válaszoktol?Kenegesd kacsazsírral!!!

2023. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Simán lehet szőrtüsző is, de szerintem menj el és nézettesd meg ne hogy bármi komolyabb betegség legyen! Ezen az oldalon ha van is nőgyógyász akkor nem fog ide írni, ne hogy mindenki megkeresse privátban.
2023. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
DarkWeb egy nem létező Oldal mivel énis próbàltam felkeresni a DarkWebet de nem talaltam meg
2023. jún. 12. 09:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha lenne vicces fej a kommentre reagálva most tennék egy hatalmasat. Van sajnos.
2023. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

3-as vagyok.

Na mutasd, küldj képet!

2023. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7/7nm kuldok mivel nmvolt komoly a valaszod...nmbizok meg benned..
2023. jún. 12. 09:56
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Mérges pattanás, vagy szőrtüsző gyulladás lehet. El fog múlni pár nap alatt. Egy pattanással nem kell ovoshoz rohangálni.
2023. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egy éve ott van az a nagypattanás bal oldalt nem múlt el de látszik rajta hogy gyógyul

De az a 3kicsi pattanás fentebb jobb oldon az nem olyan rég keletkezett meg lentebb jobb oldalon az a nagyobb dudor az olyan két hete jött ki kicsit fáj félek hogy ciszta szerintetek mi lehet az?

A ciszta hogy néz ki?

Hol helyezkedik el?

Ha kiújul?

Pl nincs lázam meg se vizelési problémám és se alhasi fájdalmam mivel a ciszta az ezzel a tünetekkel jár nemtudum hogy lehet e képet csatolni a női nemi szervről amint a képen ilyen számítógépes munka van ami rá van rajzolva animàlva a kép nemtudom hogy az szexuális tartalomnak számít e

Valamint a barátom elkaphatja ezeket?

Ha pl csak orálisan kielégít vagy csak a farkával simogassa az ott lent elkaphatja ő is?



Hüvelygomba elleni krémet esetleg tud valaki ajánlani?

Hüvelytablettát nemszeretném mivel nemakarok semmit se magamba feldugni elég volt nekem régen a kúp amit a fenekembe kellett felhelyezni elég kellemetlen volt



Szvl hüvelygomba elleni krémet tud valaki ajánlani?

Elsőnek kipróbálnám azt viszont ha nem hat irány a nőgyógyász nuncs mit szégyellni az egészség fontosabb mint az hogy mennyire szégyellős vagyok sok nő szégyellős mások előtt de kényszerből mégis csak muszály cselekednie ha tetszik ha nem ha rà kényszerül az ember akkor muszály ez van...

2023. jún. 12. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!