Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 napnál hosszabb ciklus...

35 napnál hosszabb ciklus esetén tényleg nincs peteérés?

Figyelt kérdés

Én eddig erről nem is hallottam, csak most olvastam a kérdésekben. Nekem 37-42 naposak, akkor most nekem sincs peteérésem? 8 napig menstruálok, az 1. naptól a 6.-ig erős vérzésem van, a 7-8. nap már csak pecsételő vérzés.

Mi lesz, ha babát szeretnék, forduljak orvoshoz, vagy mit csináljak? 20 éves leszek a jövő hónapban, szűz vagyok még.


2010. okt. 11. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
most kéne orvoshoz menj, hogy rendeződjön a ciklusod...de ezt a nincs peteéréses marhaságot én is most hallom először, nyilván van olyan, akinek nincs, de tuti, hogy minden hosszabb ciklussal rendelkező nőre ez nem igaz...
2010. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdésnél azt írják, hogy ettől ugyanúgy van peteérés, a másiknál meg azt, hogy azonnal dokihoz kell menni.
2010. okt. 11. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy van-e peteérés, doki tudja megmondani. Valószínűleg ha van, összevissza. A 37-42 nap nagyon sok, 35 felett már illik dokihoz menni, mert PCOS-gyanús a dolog. A 8 nap is soknak tűnik, főleg, hogy ebből 6 napig erős. Nem mondom, hogy ez mindenképpen baj, de a két dolog együttesen mindenképpen orvost igényel - max. megnyugtat. De inkább menj fölöslegesen, mint később nagyobb baj legyen.

Mindenképpen szólj, hogy szűz vagy. 20 évesen amúgy szűzen is illik 1-2 évente szűrésre járni.

2010. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon megijdtem.
2010. okt. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!