Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Juchheim termékeket...

Dr. Juchheim termékeket próbáltátok már? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 22:33
 1/2 anonim válasza:

Próbáltam. Túlárazott termék, jó marketinggel. Kozmetikusok nyomják, mert jól keresnek vele. Megveszed a terméket, krém+tonic olyan 50-60 ezer ft. Ez a cégé. Aztán a kozmetikus megkezel valami aranyszálnak mondott cuccal, ami az arcodon oldódik egy spray hatására... no comment.

4 alkalom egymás utáni heteken, kezelésenként a kozmetikus elkér 30 ezret alsó hangon az aranyra hivatkozva. 😄 Ez tesók között 120 ezer, szóval az első hónapban legalább 170ezret kidobtál az ablakon.

Aztán havi egy fenntartó kezelés, szintén 30ezerért. Kiszámolva 1 év alatt 500ezret költöttél.

Már az első kezelés után láttam, hogy ez egy alsó-közép kategóriás cucc, nagy eredményeket nem kell tőle várni. Csak azért csináltam meg a 4 kezelést, mert meg volt rendelve a krém, nem akartam a kozmetikusnak anyagi kárt okozni.

De gyakorlatilag egy átlag krém + arcmasszázs hozza ugyanezt az eredményt. Nekem kicsit ki is pattogott tőle az arcom. Ezerszer inkább Ilcsi krém. Attól semmi baja a bőrömnek és megfizethető áron van. Plussz ennyi pénzért már sokkal gyorsabb hatású beavatkozások is elérhetők.

2023. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja! És, ha neked sem hozná az elvárt eredményt, akkor megkérnek, hogy ne mondd senkinek, nehogy rontsd az üzletet és esetleg lebeszélj valakit, hogy kidobja a pénzt az ablakon. 😄
2023. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!