Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam és bepisilek, mit...

Felfáztam és bepisilek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon felfáztam a napokban, ma már 4-szer cseréltem ruhát, mert bepisiltem. Nem is éreztem, hogy kell, csak amikor már bepisiltem. Amúgy is gyakrabban járok az átlagnál, és kevesebb ideig tudom tartani, de a mai nap az valami szörnyű.

Tena lady betétre gondoltam, viszont az csak csepegésre jó.

Vegyek felnőtt pelust? Barátnőm azt javasolta. Az a szerencsém, hogy az elkövetkezendő napokban nem nagyon megyek sehova, tehát ciki nem lenne, de szerintetek jó ötlet?

Orvoshoz legkorábban pénteken tudok elmenni, de ezzel sokat nem tud kezdeni.

Segítsetek, kétségbe vagyok esve.



2023. jún. 21. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezzel a háziorvost ma megkereshetted volna. A pelenka ciki és a bepisilés is, mivel valahogy ezeket az orvos alternatívájaként kezeled. Melyik pénteken gondoltál orvoshoz jutni egy ilyen akut problémával?
2023. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sürgösségire menj, nehogy felszalljon a vesédre! Erre azonnal antibiotikum kell. Ne vàrj péntekig.
2023. jún. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert, már nem olyan vészes a helyzet.
2023. jún. 22. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet, kérdező? Meggyógyultál már? Elmúlt már a bepisilés?

Egyébként vettél végül felnőtt pelust? Az elején mit használtál? Mennyi pisi ment be?

2023. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már elmúlt, a gyógyszerek segítettek.

Igen, vettem azért pelust végül, mert előtte a menstruációhoz használt betétet használtam, viszont az egész adag bement, tehát ha egyszer megindult, akkor teljesen bepisiltem. És erre a betét nem volt elég. De a pelus jó volt, 2 napig kibírtam, és már minden rendben szerencsére.

2023. jún. 26. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!