Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés miatt nem tudom...

Fertőzés miatt nem tudom felhelyezni a tampont? (Ez lenne az első)

Figyelt kérdés
Már a 3.,4. próbálkozás után is nagyon fáj, éget és csíp, illetve vannak fertőzésre/gombára utaló tüneteim is. Kúpot kellene használjak? Mert ha igen megvárom amíg elmúlik a menstruáció és utána megcsinálom azzal nincs is gond, sokkal inkább hogy holnap mennék aquaparkba a barátaimmal de 3. napon leszek ergo nagyon vérzek még. Ilyenkor tudok bármit kezdeni a tamponon kívül?

2023. jún. 24. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Miért akar mindenki menzesz alatt uszodába meg aquaparkba menni?

Főleg ha valószínűleg gyulladásod van? Nőgyógyászhoz menj, ne az parkban áztasd a gombáidat a vízben, mert ez undorító, más is elkaphatja.

2023. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság. De nem most kellett volna megjönnie, 10 nap múlva és akkor tudtam volna fürdeni :/
2023. jún. 24. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Fertőzés alatt szerintem nem kellene tampont használni menstruáció során. A betét ilyenkor a jobb választás. Illetve uszodába sem kellene így menni. Ha ezt csinálod akkor bárki más is elkaphatja tőled... Én pont emiatt nem járok fürdeni mert állandóan összeszedek valamit az ilyen helyeken... Ha elmúlt a menstruáció akkor menj el nőgyógyászhoz és kezeld ki a bajodat az utasításai szerint.
2023. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, ez az átka annak, ha nem áll be, de ahogy nézem, ez egyre gyakoribb probléma. De itt a nyár, biztos fogtok még tudni menni máskor is, de ha tényleg fertőzésed van, akkor menj el a nőgyógyászhoz, mert gombás fertőzéstől gyulladáson át bármi lehet, más is elkaphatja a vízben, illetve te is tovább fertőződhetsz ilyen helyen.
2023. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

El kell menni orvoshoz. Az majd megmondja mi a kezelési technika és főleg hogy mi okozza a bajt. Ne kezdj el találgatni, és össze-vissza dolgokkal próbálkozni!


Az aquaparkot pedig felejtsd el egy darabig.

2023. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fertőzéssel se tampont nem kéne használni, se strandra menni... Biztos megértik a barátnőid is. Tegyétek át kövi hétvégére.
2023. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!