Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citologia vizsgalaton 2 honap...

Citologia vizsgalaton 2 honap elteltevel ugyanúgy gyulladas, gomba?

Figyelt kérdés
Elképzelheto, hogy esetleg az orvos nem megfelelően vette le a mintát es amiatt mutat ismetelten gyulladast, gombat? Elso alkalom utan kaptam huvelytablettat, majd az azt követő ismétlő mintavetelnel ugyanúgy gombat, gyulladast talaltak. Semmi tunetem nincs.
2023. jún. 26. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Párod van? Vele mi a helyzet?
2023. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van es semmi tunet nala sem. Óvszerrel vedekezunk ráadásul.
2023. jún. 26. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy latex érzékenység ez inkább, mint gomba? Milyen gumit használtok?
2023. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Étrended milyen? Az is tud érdekes dolgokat produkálni.
2023. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Latexre nem gondoltam, de akkor miért jelez gombat? Most majd ha visszamegyek, ugyanúgy huvelytablettat meg akár antibiotikumot fog felirni es ennyit nem szeretnék már használni /beszedni.

Etrendem nem valtozott mostanában, húst nem igazán eszem, zoldsegek, halak, szénhidrátot sem kerulom, de semmire nem vagyok érzékeny pl.

2023. jún. 26. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs tüneted, ne foglalkozz vele.
2023. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!