Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már igy valaki?

Járt már igy valaki?

Figyelt kérdés
A puncimnál ahol nem nő szőr van egy kis borsó méretű göb. Tegnap este vettem eszre elotte szerintem meg nem volt ott. Picit faj. Mitol lehet ez?
2023. jún. 27. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Menj orvoshoz.Ezt itt mi hogy sakkozzuk ki hogy mi bajod. Én ezzel orvoshoz fordulnéknnem itt kérdeznék.
2023. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Latatlanban faggyumirigy begyulladt vagy keles. Magatol ossze is szaradhat, vagy lassan tor utat es fakad ki egyszer, ez tobb honap is lehet. Viszonylag sok emberrel fordul elo legalabb egyszer. De ha felsz mastol, orvosnak mutasd meg. Csak nagy valoszinuseggel ez lesz.
2023. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem alul volt hasonló a huvelybemenet fölött… fehér lett és egy egyszerű pattanás volt csak, amit nagy fájdalmak közt de kinyomtam és másnapra már hűlt helye volt
2023. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat amig nem lesz ilyen feheres mint egy pattanas nem szeretnem nyomkodni
2023. jún. 27. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok, amíg nem lesz fehér addig ne nyomkodd, ha ott marad és nem fehéredik ki akkor menj orvoshoz
2023. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2023. jún. 27. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!