Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha éhgyomorra bevettem 1 szem...

Ha éhgyomorra bevettem 1 szem algoflex-M-et lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Sajnos a piros napjaimat én eléggé meg szoktam szenvedni,és este megjött viszont csak 20 perce keltem,sírva és dőlt rólam a víz azt hittem síkitok úgy fájt a hasam . Első gondolatom az volt h vegyek be gyógyszert és nyilván nem ettem előtte.

Most ettem pár szem kekszet,hogy ne legyen teljesen üres a gyomrom de így is elég szarul vagyok.

Ez nagyon nagy baj,az éhgyomori gyógyszerbevétel?(eddig mindig ettem előtte,de először történt velem ilyen h éjszaka jött meg)



2023. jún. 28. 04:08
 1/4 anonim válasza:
9%

Menni fog a hasad egész nap.

szét fosol majd mindent.

2023. jún. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Semmi bajod nem lesz. Én ettől komolyabb gyogyszert szedek, amit kimondottan éhgyomorra kell bevenni.
2023. jún. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem lesz semmi bajod! De ha nagyon erös görcseid vannak, probald ki az Algopirint, vagy a Nospa-t. Mindenkinek mas valik be. (szerintem az Algoflex M -gyenge )
2023. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Semmi bajod nem lesz, 1 szem algoflex m ráadásul pcsafüst erősségű.
2023. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!