Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Staphylococcus aureus hüvelybe...

Staphylococcus aureus hüvelyben?semmi nem hat rá. lejjebb kifejtem

Figyelt kérdés

staphylococcus aureus volt a hüvelyi kenetben, kitisztította a doktornő a gennyes sebet, aztán kaptam rá elsőként Doxycyclin antibiotikumot, és Fluomizin kúpot de kiderült, ezek rezisztensek a baktériumomra. Ezután kaptam Sumetrolim antibiotikumot szájon át, Dalacin hüvelykrémet és Gentamicin külső krémet. Azt hittem minden rendben lesz már, de a gennyezés még mindig nem múlt el. Kiderült hogy a Sumetrolim is rezisztens. Nem tudom mit tegyek innentől de már elegem van a fájdalomból, a kellemetlen folyásból és egyebekből. Tapasztaltak, nektek mi az ami használt staphylococcus aureus ellen? És a párotokat hogyan kezelték emellett?

Szeretnék végre meggyógyulni.



2023. jún. 28. 15:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!