Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyának tényleg komoly baja...

Anyának tényleg komoly baja lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már egy ideje anyukám hónaljában van egy nyirokcsomó a bal oldalon (már több mint 6-7 hónapja). Voltunk orvosnál, kapott antibiotikumot akkoriban, a nyirokcsomója nem tűnt el, de kisebb lett. Nagyon sokszor voltunk orvosnál, most majd július 11.-én ismét megyünk, anya melleiből folyik valami ragacsos dolog, ő szerinte mellrákja van... Igazából nem is tudom, hogy mitt kellene gondoljak vagy, hogy mit tegyek nagyon aggódom érte, hogy esetleg tényleg nagyon komoly baja van. Mellékesen 3 gyereke van (velem együtt) én úgy gondolom, hogy ez lehet az oka hogy folyik valami ragacsos a melleiből ha megnyomja. 40 éves most anya és pajzsmirigyes is, majd most 11.-én fogják megnézni a pajzsmirigyét is.

2023. júl. 1. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy a három gyerek ennek az oka?
2023. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen panaszokkal nem a mammográfia volt az első dolog, amit az orvos megnézett?? Fhu paszmek, de jó H nem ott vagyok biztositva.o.o
2023. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumot?? Ez komoly? Milyen orvos volt ez? Fogorvos?
2023. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem értettem elvileg anya orvosa nagyon rossz mondtam neki, hogy menjünk át másikhoz aki jobban kivizsgálja stb ő nem ő nem akar :I. Igen antibiotikumot kapott amitől kicsit lejjebb is ment én is kiakadtam, hogy mi ez? Nem is vizsgálják meg normálisan? Azért gondoltam, hogy a 3 gyerektől mert tejmirigy..vagy valami ilyesmi szerintetek? Nagyon félek a 11.-étől ő is nagyon retteg.
2023. júl. 1. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen felesleges bármit is írnunk, hisz láthatóan nem nyugtat meg, hamár kéthetente kiírod ezt a kérdést.

10 nap és minden kiderül. Találgatni lehet, de semmi értelme.

2023. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!