Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bekentem a fenekem canestennel...

Bekentem a fenekem canestennel mert piros viszket ott is. De ahogy össze ér ki dörzsöli. Hogy kérjem be ott ha olyan érzékeny?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha az izzadtság a széklet maradvány szétkenődését okozza, akkor a fájdalom inkább Reparon kenőccsel szüntethető meg, mert a fenol tartalom gátolja a baktériumok élettevékenységét.
2023. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bepanthen pluszt kenj rá


A canesten nem erre való

2023. júl. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

De a Canesten erre való, ha bőrgomba, nekem is az volt. Elmulasztotta nagyon hamar. A székletnek nincs ehhez köze, ez az izzadság miatt van.

Fiúnak is, lánynak is. A pirosodó bőr, ami viszket, kicsit fáj is, az gomba, ágyékhajlatban, farpofák közt, lábujjaknál, hónaljban, mell alatt, a hüvelygomba egész más.

2023. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as, Ja felreertettem azt hittem hogy a canestentol lett piros.


Akkor igen az a jó rá, elnézést

2023. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!