Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyline oldat terhesség...

Condyline oldat terhesség alatti használata?

Figyelt kérdés
37+3 napos kismama vagyok és ma voltam nőgyogyásznál meg nézetni egy pici genitális szemölcsöt ami egyik napról a másikra jött ki pénteken voltam a dokinál nem volt ott és az nap este ki jött és ma mentem vissza hozzá meg mutatni amire ő condyline oldatos ecsetelőt irt fel de szerinte csak sima szemölcs lehet mert pár hete vett le tipizálást ami negatív lett de sok helyen olvastam hogy nem lehet alkalmazni terhesség alatt ezt az oldatot és az lenne a kérdésem hogy miért nem lehet használni ? (Magán bőrgyógyászom szabin van a hónapba , akihez meg tudnák menni szülés előtt egy nappal adott időpontot , sztk meg még később lett volna )

#szülés #terhesség #szemölcs #HPV #condyline oldat #condyliloma
2023. júl. 4. 13:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!