Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nyaralni a...

Holnap megyek nyaralni a Balatonra és ma jött meg a mensim? 23/N

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltam a Balatonom, holnap mennénk 2 éjszakára erre ma jött meg a mensim🙁. Le van foglalva már a szállás fél éve, nem tudjuk visszamondani.

Komolyan mondom nem hiszem el, nagyon mérges vagyok ,hogy így jött ki.

Mekkora méretű tamponnal menjek be a vízbe?

Mire figyeljek?



2023. júl. 6. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mindig amikor kijössz a vízből cseréld ki. Az meg, hogy mekkora kell, függ a vérzés erősségétől is, én mikor így jártam egy normál méretűt tettem be.
2023. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Sajnálom :(

Esetleg kelyhet, disc-et is kipróbálhatod, azok elvileg teljesen "szigetelnek". Csak macerásabb a megfelelőt megtalálni és ki kell tapasztalni, hogyan kell felhelyezni és leszedni.


Esetleg egy kis óvatos mozgással ma segíthetsz beindítani, hogy ami tud, az nyugodtan távozzon, hátha így enyhébb lesz a következő pár nap. De semmi nagyon megerőltető! Ha szoktál görcsölni, akkor nem mindegy, milyen fájdalomcsillapítót szedsz, mert némelyik egy picit több vérzést okoz (vérhígító hatású), azokat kerüld.

2023. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Na bumm. Én egy hétre megyek medencés szállásra baráti társasággal. És ahogy számolom pont az indulás napján fog kezdődni a vérzés. Ez van... 😅

26N

2023. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Semmi gond ezzel. Nekem eddig minden nyaralásomon megvolt pont. Kijössz a vízből, cseréled a tampont és kész. Akkora tampont tegyél be, amekkora eredetileg is kéne.
2023. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!