Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér,darabos, bűzös fehér...

Fehér,darabos, bűzös fehér folyásom van de viszont semmi fájdalmat illetve viszketést nem észlelek.mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már második hónapja hogy ovulació idő alatt fehér darabos bűzös folyásom van,de mikor vége az ovulaciónak elmúlik.Partnereket nem cserélgetem, párommal évek óta együtt vagyunk és óvszerrel védekezünk.Természetesen megyek nőgyógyászhoz de kíváncsi vagyok valaki tapasztalt már ilyet?

2023. júl. 7. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a szaga is így megváltozik, akkor fertőzés valószínűsíthető. Bakteriális vaginózis lehet inkább, ha nincs tüneted közben.
2023. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi más tünetem nincs.Már eléggé kellemetlen hogy lezuhanyzom és félóra múlva ugyan olyan bűzt érzek magamon mint zuhanyzás előtt.Köszönöm a válaszodat
2023. júl. 7. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Menj el orvoshoz ! Ne vard meg amig rosszabb lesz !
2023. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem várok, jövő hét elején már megyek
2023. júl. 7. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Mar keso (szerintem)
2023. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne szexeljetek házasság előtt, eleve vétkes dolog.

Nőgyógyász kéne, ha a Canesten nem segít

2023. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam a canesten kombit,2 napig tök jó volt, tisztának éreztem magam aztán kezdődött elölről az egész
2023. júl. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!