Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák lehet? November...

Méhnyakrák lehet? November óta együttlétek után néha vérzek. Akkor voltam rákszűrésen, negatív lett. Mindent rendben talált az orvos. Hüvelygyűrűt javasolt ez alatt megszűntek a panaszok, de nem bírta a szervezetem a használatát.

Figyelt kérdés
Aztán úgy tűnt nélküle sem vérzek, majd ismét… megint mentek dokihoz. Mindent rendben talált. Az első havi adag fogamzásgátlót szedem jelenleg és ismét véreztem együttlét után. Teljesen kétségbe vagyok esve és nyílván a legrosszabb jut eszembe. Menjek másodvéleményért valahova?
2023. júl. 7. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Klamídiát nézess!
2023. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az gomba igaz?
2023. júl. 7. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gomba .
2023. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen közben utána olvastam
2023. júl. 7. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mehszajseb? Az nem rak, de kezelni kell.
2023. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem látott azt sem a doki
2023. júl. 7. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Klamídiát tényleg nézess. Évekig volt kevés baktérium a vizeletünkben (férjemnek is). Elkeveredtünk a 100.orvoshoz egyéb okokból, vett mintát és bumm, pozitív. Tünetmentesen.
2023. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez más tüneteket nem okozna több mint fél éve? Meg értem, hogy szexuális úton terjed, de 7 éve házas vagyok.
2023. júl. 8. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Máshol is össze lehet szedni sajnos ritkán. Fürdőben nem voltatok esetleg ? Biztos a közösülés miatt vérzel? Nálam 9 hónapig volt két menzesz közti vérezgetésem. Főleg a kotonon volt látható , illetve utána a wc papíron is volt vér. Nekem COVID oltásra fogták. Aztán eltűnt .
2023. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kontakt vérzést okozhat méhszájseb, fertőzés, rák. Kicsi amúgy a rák esélye, ha nemrég vizsgáltak erre, de én nem vagyok orvos, ezért fel kellene keresni egyet.

Egy másodvélemény nem árt, mert nagyon ritkán, de előfordulhat fals negatív eredmény rákszűréskor is. Ha ez idegesít, akkor csináltass még egy rákszűrést, kétszer már nem tévedhetnek. De mondom, ez nagyon ritka, csak hogy ne idegeskedj feleslegesen.

2023. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!