Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » . Sose éreztem így magam...

. Sose éreztem így magam mióta rajta vagyunk a projekten, illetve jobb oldali hasszúrka is fennáll nálam. Szerintetek ez lehet babóca? Vagy csak szimplán az időjárást érzem meg?

Figyelt kérdés

Menzeszem rendszertelen volt mindig, ideje rajta vagyunk babaprojekten.

Elméletileg 7 napon belül megkellene jönnie.

Napok óta iszonyú fáradtság érzet jön rám, bárhol elaludnék, szédülök, cigit nem kívánom



2023. júl. 7. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem, drága, nekem gyerekem van, és ő kisbaba, baba volt legfeljebb.

És igen, b9csi, hogy hányok a cukcsimukcdiskodástól meg a cigitől is.

Sajnálom a veszteséged, de az nem normális, ha valamilyen addiktív szerhez kell nyúlnod a stressz miatt.van pszichológus, vannak gyászterapeuták és gyászfeldolgozó csoportok.

A "nem dohányzok, csak alkalmanként bu8ban" amúgy is az egyik legnagyobb ökörség. Vagy cigizz rendesen, vagy ne cigizz. Ennek semmi értelme.

És tudatosan rontod a teherbeesési esélyeidet, amik láthatóan amúgy is alacsonyak. Hát ehhez csak gratulálni lehet.

A stressz meg nem fogamzásgátló módszer, világháborúk közepén, koncentrációs táborokbsn estek nők teherbe...

Szóval igen, beléd állunk, mert hülyeséget művelsz.

Ugye te sem gondolod, hogy ezért buksisimit és vállveregetést érdemelnél?!

2023. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

És a kisbabád mit szól ahhoz hogy beleállsz idegenekbe? Névtelenül?

Majd neki is ezt fogod tanítani?

Hogy ezaz gyerekem mondd oda a frankót ha valami nem tetszik, de névtelenül.

Illetve ha te nem szereted azaz hánysz a cukiskodástól, akkor annak miért kell hangot adni?

Ettől jobb a napod, inkább a gyermekeddel foglalkozz, olvass, énekelj neki, beszélj hozzá

Ne a telefont nyomogasd.

Nekem meg ettől van hányingerem, hogy valakinek gyereke van és mellette nyomogatja a telefont meg oltogat másokat.

Mind1 is nem állok le galambbal sakkozni

Béke

2023. júl. 7. 14:54
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

12. 😅😅

Ok, szóval akinek gyereke van, az nem használ telefont, nem netezik.🤣 Tévképzeteid vannak, drága.

Miért, te talán névvel álltál belém? Kicsit sem.

Igen, a gyerekemnek is azt fogom tanítani, hogy nem kell más butaságához tapsolva asszisztálni, hanem szabad vállalnia a véleményét.


Galambbal sakkozni - mondja aki cigivel a szájában indul a meddőségibe...🤦‍♀️

2023. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Én sem értem miért cigizik aki gyermeket akar... az nem mentség hogy csak néha, meg a stressz meg stb...

totál egyetértek az előttem szólóval. Ez nem kötekedés, idejöttél kérdezni, közben leírtad, hogy 2 éve nem sikerül de ezekszerint nem is teszel meg érte mindent 100%-ban, ezt pedig ő szóvá tette. Inkább fogadd meg a tanácsát és tedd le azt a bűzrudat ha amúgy sem vagy nagy cigis!

2023. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha tergességtől lennének a tüneteid, pozitív lenne a teszted is.


Amiket most érzel, azt az agyad ill. a hormonok okozzák.


Pl az egyoldali petefészekszurka a sárgatest miatt van, ami tulképpen egy cisztaszerű dolog, mindig keletkezik, majd elsorvad, ha nem lett terhesség, aztán megjön a menzesz.

Azon az oldalon szokott keletkezni, amelyik oldalon az érett tüsző volt.


A többi tünetedet pedig a progeszteron hormon növekedése okozza. Ez is minden nemvárt mensi előtt megnő, de nem mindig ugyanazokat a tüneteket produkálja.


Akármit is érzel ilyenkor, az bármi lehet még. Mensi is.

Kár agyalni is rajta. Majd mikor nem jön meg, akkor lehet agyalni. :)

2023. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Én mikor megtudtam hogy terhes vagyok azonnal letettem a cigit..és nekem apum meghalt szeptemberben és decemberben tudtam meg hogy terhes vagyok..én is a kinok kinját éltem meg hogy egyik nap még ölelhetem másnap reggel meg már közölték agyhalott...és igen kivoltam én is de a gyerekem volt az első hogy neki ne legyen baja...amig szoptattam egy szálat se szivtam el...söt akik cigiztek mint a férjem is a picihez normálisan tiszta kézzel nyúlt, nyúltak mert nem birtam elviselni a szagát se..Aztán mikor nem szoptattam se kelett újra..hanem rá kb 4év múlva cigiztem újra...Az anyatejbe is átmegy a nikotin,és én nem akartam ennek kitenni öt...van aki cigizik terhesen,szoptatás alatt aztán mikor asztmás lesz a gyerek nem gondol arra hogy baszki lehet én basztam el nem kelett volna..Késö bánat akkor már...
2023. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Azta, nektek nem mindegy ha ő cigizik, és akkor mi van? Nem is volt és soha nem is lesz az egyetlen! Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdésre 🙄 én nem vagyok Magyarországi magyar, de a nagyját akit meg ismertem ilyen undorító és elégedetlen. Hogy miért, fogalmam sincs 🤷‍♀️Kérdező szerintem pár nap múlva csinálj tesztet, így bármi lehet.
2023. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem! Nem mindegy!

Ez olyan mint mikor valaki cigizik meg iszik de nyavajog hogy nincs pénze....

2023. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!