Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha januárban volt utoljára...

Ha januárban volt utoljára menstruációm, és ma újra megjött attól függetlenül nem árt elmenni nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok, ráadásul elég sok időt kórházban is voltam az utóbbi időben. Tudom hogy az első elmaradás után orvoshoz kellett volna fordulni, de akkor épp nem volt rá lehetőségem.
2023. júl. 9. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy. A nagyon fiatal mit takar? Nem kellett az első elmaradásnál orvoshoz fordulni hisz ha " nagyon fiatal" vagy akkor idő kell míg beáll a menzesz. Megjött meg alapból sok idöt korházba töltöttél lehet hogy a kezelések miatt maradt el.Nem kell orvoshoz szaladj hisz most megjöttt
2023. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2023. júl. 9. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, most megjött azelött meg nyilván a kórházi kezelés miatt maradt ki.Nekemis maradt már ki betegség miatt.
2023. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!