Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett erős hasgörcsöm...

Miért lett erős hasgörcsöm szex után?

Figyelt kérdés

Sziasztok

20 éves vagyok, tegnap együtt voltam a párommal és szex közben/után eszméletlenül elkezdett görcsölni az alhasam… teljesen olyan volt mint mikor megjön és görcsöl


Mostanában kene megjonnie a menstruaciomnak, nem pontos teljesen a ciklusom, de 26-32 nap között szokott megjonni és már benne vagyok ebben


Lehet csak a mensi előrejelzése volt, amire rásegítettünk és ezért volt ilyen intenzív?

Tudom hogy lehetnek más okai a fajdalomnak, de érdekel hogy ez okozhatja e


2023. júl. 11. 06:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Terhesség kizárt?
2023. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Rendszeres a szexuális életünk, de mindig extrém odafigyeléssel védekezünk, úgyhogy nem hinnem hogy valószínű lenne
2023. júl. 11. 06:48
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kevés az amit hiszek, de tudom hogy tényleg annyira odafigyelünk hogy szinte kizárt, azota is gorcsolok, egész éjjel éreztem és még most is
2023. júl. 11. 06:56
 4/29 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg túl hevesen voltatok...
2023. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ismerem a szokásainkat, voltunk ennél már rosszabbak is…

A méhem lehet érzékenyebben reagál a mensi közeledtével?

2023. júl. 11. 06:59
 6/29 Pillér2 ***** válasza:
53%
Nem lehet be van gyulladva a petefészked?
2023. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Hát ennek most utánanéztem, de a hasgörcs az egyetlen tünet így nehéz lenne diagnosztizálni ilyesmit :)

Viszont a kérdésre sajnos nem kaptam választ hogy a mensi közeledte miatt lehet e ez a hasfájás?

2023. júl. 11. 07:27
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Beszéld meg a doki nőgyógyászoddal!
2023. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, hogy mikor voltatok ennél rosszabbak, de a méhszáj az feljebb húzódik és megpuhul ovuláció körül és lejjebb esik és megkeményedik menszesz előtt/közben. Szóval, ha az a fázisod másik szakaszában történt, akkor simán lehet, hogy ennél rosszabbat is kibírtál már, viszont most megzúzódhatott a méhszájad. Az pont ilyen menszesz fájdalmas görcsökkel tud járni.

2023. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm, igen egyébként ovulacio környéken szoktuk “elengedni” magunkat mert akkor nedvesebb vagyok, jobban kívánom stb.

Alapjáraton párom méretei feszegetik a határokat, lehet hogy akkor nem éreztem úgy hogy “ütne”, és márcsak a görcsre figyeltem fel

2023. júl. 11. 07:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!