Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen megint a folyásom?

Miért ilyen megint a folyásom?

Figyelt kérdés

Kb egy éve ilyen túrós és sárgás folyásom van.

Úgy két hónapja kaptam időpontot nőgyógyászhoz, de előtte felírt Micovag-ot és Gynoflor-t, hogy használjam el előtte (3-at mindkettőből). Az időpontom utána elmaradt, mert megjött a mensim és utána pedig visszatért a folyásom.

Utána viszont elmentem nőgyógyászhoz, és megállapította, hogy heveny hüvelygyulladásom van és felírt rá Fluomizin-t (az összeset el kellett használnom), utána pedig 3 Micovag-ot és egy Gynoflor-t használtam el. Utána két napig minden rendben volt, nem volt semmilyen folyásom, de ma ismét elkezdődött.

Az utóbbi két napban nem használtam tisztasági betétet, de ma betettem egyet ("Inti" márkájú, nem a legdrágább) és estére megint előjött a folyás.

Szűz vagyok, a nőgyógyászom a méhemet is ultrahanggal megnézte, szóval azzal sincs semmi baj. Parfümmentes intim mosakodót szoktam használni.

Szerintetek elhagyjam ezt a betétet? Nem vagyok biztos abban, hogy parfümmentes-e, mert a csomagolásán ezzel kapcsolatban semmi sem áll és interneten sem találtam semmit róla. Váltanom kéne? Nektek mi segített?



2023. júl. 14. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Egy jò Nôgyògyàsz ki tud kezelni! Natur betétet vegyél amiben semmiféle izgatòszer nincs!
2023. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mióta mosható tisztasági betétet használok, sokkal kevesebbszer küzdök a fertőzésekkel. Szerintem ebbe a műanyag rétegbe bepálik minden alul, főleg nyáron, sokkal hamarabb szaporodnak el a bacik. Meskáról rendeltem őket, nem olcsó, de visszahozza az árát, van 10 db-om, 40 fokon mosom őket, néha bedobom 60 fokra fertőtleníteni.
2023. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Miután leváltom a betétet, elhasználjak megint igy egy ket micovagot meg gynoflort?
2023. júl. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!