Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Savanyú folyás mitől lehet?

Savanyú folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tudom durva a kérdés de amikor benedvesedek olyan az ize kb mint az ecet..ez mitől lehet?
2010. okt. 13. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
A hüvely ph értékétől. Van savas és van lúgos vegyhatás. Valami megváltoztatta a hüvelyed ph értékét. Esetleg gyógyszer, vagy olyan kaja, amitől most jelenleg ez áll fenn nálad.
2010. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyogyszert nem szedek, nem is szedtem...sajni njem figyeltem sose az egézséges táplálkozásra, hosszabb ideje tart ez. szerinted ha egézségesebben táplálkoznék akkor ez megszünne? köszönöm szépen a választ
2010. okt. 13. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelynek természetesen savas a ph-ja, így tudja fenntartani az egészséges egyensúlyt. Ne pánikolj, ez így van rendben.

HA a folyásod amúgy nem büdös, nem színes, nem darabos és más panaszaid (viszketés, fájdalom, stb.) sincsenek, akkor bizonyosan rendben vagy odalent.

2010. okt. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
A sav okozza ezt. az etkezeseden kellene valtoztatnod es akkor fog megszunni.
2010. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. okt. 14. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőés harmadik, ne hülyítsétek már szegény kérdezőt!!! Hát nektek milyen ph-jú a folyásotok?! A MArsról jöttetek tán, hogy nem savas????

A hüvely természetes ph-ja - és így a természetes, tisztuló folyás is - SAVAS. Kedves Kérdező! Ne aggódj, ez így van jól, mindenkinek ilyen, ha egészséges!

2010. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a én még ilyet nem hallottam, és a pasim szerint sem volt még ilyen egyik csajának sem...NEM enyhén savanykásról beszélek!! hanem olyanról mint az ecet! most kérlek írd meg, hogy most is úgy gondolod e ahogy írtad. Köszi szépen, és szívesen fogadok minden válszt
2010. okt. 15. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig előtted nagyon jól írták, azok akik szerint rendben van ez. Nem csak enyhén savas, hanem nagyon savas, ez így van rendjén. Ha egyéb problémád nincs, akkor ez természetes.
2010. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, akkor köszöntem a választ :) szép estét mindenkinek
2010. okt. 15. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled? Változott a dolog?
2022. szept. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!