Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellműtét után minden esetben...

Mellműtét után minden esetben ereszkedik a bőr?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy két feszített labda legyen. Az orvos azt mondta, ha a nagy méretet választom, idővel akkor is ereszkedik és természetes lesz. Ez kb mennyi idő? Idővel tényleg “lifeg” majd kicsit, nem csak egy helyben feszül mint valami labda? Stria mennyire fordult nálatok elő? Én egy gyengébb B-s mellbe kapok egy 300-as inplantátumot, nagyon félek hogy csúnya lesz, ugyanakkor hiszek az orvosnak, hogy idővel oké lesz.

2023. júl. 17. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező - az elhalt mellbimbók nem fognak zavarni?
2023. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy fogjàk megcsinàlni! Az izom elött vagy az izom mögött helyezik el az implantàtumot! Tùl nagy se szép!
2023. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenknek hal el a mellbimbòja!
2023. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek olyat akinek elhalt a mellbimbòja, de ismerek olyat akinek semmi elvàlltozàs nem volt.
2023. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan orvost keressél, ha màr mûtettni akarod a melleidet, akinek jò neve van!
2023. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

En sok implantatumot lattam tancosoknal. Az, ami termeszetes szepsegu, gombolyu, az a valamiert ritkan keresett csepp alaku implantatum. Az nez ki szep gombolyu mellnek. Felul nincs az a felpolcolt hatas. A gombolyu viszont pogacsa szeru mindig.

Nagy implantatumnal olyat lattam, hogy a mell maga gravitalodott idovel lefele, de a bimbok termeszetellenes magassagban ugyanott maradtak. Nem volt termeszetes.

2023. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja, es elhalt mellbimborol eletemben nem hallottam, de tevebol ismert arab orvos lencse alaku es felemas bimbokat csinalt.
2023. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!