Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok még megpróbálja...

Ha szűz vagyok még megpróbáljam a kelyhet/tampont vagy inkább maradjak a betétnél? Nagyon parázok tőle hogy ott marad/nem megy fel vagy valami lesz, szóval még nem mertem kipróbálni, de a suliban már szekáltak miatta hogy nem azt használok és fúj😶

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem maradj a betétnél. Egyébként nem kell a fél sulinak tudni mit használsz. Ne kösd az orrukra, semmi közük hozzá.
2023. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a csajok csoportokban járnak, szóval mindig tele vannak a mosdók...
2023. júl. 19. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Maradj a betétnél, akármennyire “fújj” is!
2023. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Vigyél magaddal a wc-be tampont, úgy hogy lássák, hogy nálad van, a betétet dugd a zsebedbe.... csak nem néznek csere közben is???? Ezt megcsinálod párszor, megjegyzed mennyivel kényelmesebb, jobb, aztán békén hagynak.

Gratulálok, hogy még szűz vagy!

2023. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

#5 azért az mondjuk kihallatszik a fülkéből is ahogy feltéped a betét csomagolását meg ahogy lehúzod a régi ragasztóját. Arról nem is beszélve hogy a tesi öltözőben is kivillannak a szárnyak.

De amúgy fura ez nekem én kifejezetten a menő csajok közé számítottam középsuliban és a mai napig betétet használok inkább. De aztán ki tudja lehet hogy ahol a főkanca tamponozik ott éppen ebbe kötnek bele, én se viselkedtem mindig szépen másokkal ez tény. (Főleg hogy mi lánysuli voltunk, szépségipari szakközép)

2023. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Te most is a menő csajok közé számítasz. 😏
2023. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Így 31 évesen már nem annyira érdekelnek ezek a kategóriák, de az igen hogy mire gondoltál ezzel
2023. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz senkivel, ha neked a betét kényelmes maradj ennél… én már rég nem vagyok szűz, mégsem használok tampont a mai napig…

Pár év múlva nevetni fogsz magadon hogy ez valaha is érdekelt

2023. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok és közel 10 éve használok tampont. Nekem kényelmesebb. De szűzen én sem mertem anno használni. 😊 Használj amit kényelmesnek találsz. Ebbe senkinek semmi beleszólása.
2023. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Minimálisan sem érdekelt középsuliban a sok hülye liba károgása. Javaslom, szrd le őket.
2023. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!