Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos miatt el vagyok keseredve...

Dzseni5555 kérdése:

Pcos miatt el vagyok keseredve mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az elmúlt két hétben pcos volt a diagnózis a hüvelyi ultrahangon a nogyogyaszaton. Végre rá vettem magam hogy elmenjek mert erősen elkezdtem szorosodni ott is ahol a nőknek nem kene (Áll, has ) tudtam jól hogy ez lesz a diagnózis mégis feltem és iszonyatosan megijedtem hetek óta depresszios vagyok mumkahelyen is eszembe jut ez az egész es elszomorít e miatt és nem megy ki a fejemből és agyalok rengeteget hogy hogyan is lehet nekem pcos mikor a vérvétel alapján csak D vitamin hianyom van normális az inzulinom is az ehgyomori cukrom is 4.8 volt es a menstruaciom is minden hónapban pontosan meg jön. De az orvosom szerint ez pcos 6 es 8 mm. Cypromix tablettat irt fel mondván hogy gyönyörű lesz az arcam ami egyébként elegge miteszeres gyerekkorom óta. De valahogy mégis felek ezt a tablettat is szedni. El keseredtem nagyon. Az etkezesem egyébként nem sokat eszek es kevés szénhidrátot eszek es cukrot egyáltalán nem eszek semmi édességet es mindent cukormentesen iszok régóta (diéta miatt) egyébként 55kg vagyok es 165 cm. Nem sportolok de az orvosom ajánlotta hogy segíthet.

2023. júl. 20. 00:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne keseredj el. Sajnos sokan küzdünk ezzel. Keress fel azért egy endokrinológust is, az a biztos, ha ő is megnéz. Vitaminnak nekem folsavat és inozitolt ajánlottak, ha esetleg a teherbeesés is cél hosszú távon. Virág Natura pcos teáit is hónapokig ittam az is rengeteget segített.
2023. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom !:)
2023. júl. 20. 14:31
 3/4 A kérdező kommentje:
És a Cypromix tablettarol mit gondolsz pcosra?
2023. júl. 20. 16:17
 4/4 anonim válasza:
100%

Nincs vele tapasztalatom

Sajnálom 😔

2023. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!