Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan menstruációs...

Létezik olyan menstruációs fürdőbugyi amivel lehet úszni?

Figyelt kérdés

13 éves lányomnak pont a tengerpari nyaralás alatt lesz meg valószínűleg,betétet használ.

Ha létezne ilyen fürdőbugyi ami nem enged se ki se be semmit akkor vennék neki egyet.



2023. júl. 21. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Keress rá period swimwear néven.
2023. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Van, csak nem hatékony.

Biztos nem tennék ki egy 13 évest egy nagy esélyű tengerparti megszégyenülésnek.

Nyugodtan használhat mini tampont.

Amúg meg azt sem tudom teljesen elhinni, hogy a 13 évesnek rendszeres, szóval egyáltalán nem biztos, hogy pont akkor fog neki megjönni.

2023. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Van. Én is pár napja néztem utána, mert mindkét vízparti nyaraláson menstruálni fogok... 😅 Én tampon mellé fogom kiegészítésnek használni. Ez a 2 weboldal a befutó, még nem tudom, melyikről rendelem majd végül.

26N


[link]


[link]

2023. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Van, de hülyeség. Én biztosan nem mennék be csak ilyennel a vízbe úgy, hogy nyitva a méhszájam.


Tampon oké rögtön cserével, ebben a cuccban nem bíznék meg :(

2023. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze nem biztos,hogy pont akkor lesz meg, de általában 34-36 naponként szokott megjönni neki, nyilván még változik,nem 28 naponként van meg neki. Azért a mai lányok már elég hamar kezdenek menstruálni, a lányom is másfél éve menstruál.

Bár hozzáteszem 36 évesen ha nem szedek gyógyszert nekem soha nem volt 28 napos,inkább 35-40nap között.

Amikor a fiammal terhes lettem az 50.ik napon teszteltem először pozitívat!

2023. júl. 22. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

#5. Nem értem, hová akarsz kilyukadni.

Igen, tudom, hogy a lányok már 9-10 éves3n menstruálnak, de a másfél év az kb. kutyafúle időtartam ahhoz, hogy "beállt" ciklusról beszéljünk. Ráadásul eleve az utazás miatt is borulhat a ciklus.

Azt meg végképp nem értem, miért ne használhatna mini tampont?!

2023. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Létezik olyan, amit így árulnak. De pont olyan lehet, mint az úszó pelus babáknak, hogy ki-be enged mindent, csak papíron úszó. Maximum annyit tudhat, hogy van egy vízzáró rétege. 1-2 cseppet felszív és nem fog rajta átütni. De betétet nem fog tudni belerakni. Ha víz éri, semmi perc alatt megduzzad a benne lévő poliakrilát zselé, a lába között egy már nem is kis súlyú csomagban fog összeállni.
2023. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Találtam a meska.hu-n, onnan fogok rendelni egyet a biztonság kedvéért.
2023. aug. 1. 07:50
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. 1 hete rendeltem egy ismerősömmel együtt 1-1 mensifürdőbugyit packeta csomagpontra a thisisredy oldalról. Nemsoká le lesznek tesztelve. Meglátjuk menyire válnak be. 😊
2023. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leteszteltem a thisisredy menstruációs fürdőbugyit. Tökéletesen bevált a tengeren. Ajánlom mindenkinek! :)
2023. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!