Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? 90 napja nem jött meg. Többször előfordult ilyen (voltam orvosnál de mindent rendben talált)

Figyelt kérdés
19/L. Előfordult már olyan is hogy 9hónapig nem jött meg elmentem orvoshoz vérvétel, hüvelyi uh., stb azt mondta az orvos azért mert le kéne fogynom ezt elég röhejesnek gondoltam így vártam fogytam is annyit amennyit kellett. Bár 80kilósan nem gondoltam hogy fogynom kellene a 167cmhez képest de le adtam 10kilót viszont továbbra sem jött meg de több száz teszt negatívat mutatott. Újra elmentem és cukrosnak vélt de a vérteszt rendben volt. Alhasi fájdalmaim sosem voltak mesi alatt sem elötte. Párkapcsolatban élek 4éve nem jön össze a baba. Ha viszont meg is jött időközben az sem fájt semennyire és a színe is állaga is rendben volt. Van valakinek valami ötlete? Voltál/hallotál már hasonló helyzetrben levőt?

2023. júl. 22. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az orvos azt gondolta, ne szaporodj, neki mindegy. Az szep tulsuly, amit emlitesz. 15 eves kortol gyereken dolgozni nem tul normalis.

Biztos, hogy oka van, biztos, hogy a hormonjaiddal gond van.

2023. júl. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy rendben van?
2023. júl. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első hozzá szóló, félre írtam 29éves vagyok😊
2023. júl. 22. 13:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Második hozzászolo az orvos szerint ez is rendben van. Bár a vérvételen mindig macera volt mert hiába ittam sokat mindig 4.5x szúrt meg mert nem jött egy csepp sem
2023. júl. 22. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 ez nem csak az ivástól függ. Ha nem vagy ellazulva nem is fog jönni. A rutinos problémás vérvételesek már leüléskor azt mondják, hogy "Tengerparton vagyok, tengerparton vagyok". Egy tapasztalt ápoló megoldja, nem fog lecseszni.

Nem vagy mostanában túl stresszes? Fogyás is okozhat mensi kimaradást. Elkedztél gyógyszert szedni (nem fogitabi)?

2023. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Stresszesnek már nem igazán de az igaz hogy nem rég veszítettem el a szüleim. Fogyni nem sokat fogytam 9,10kilo ment le de ez 2hónap alatt. Fogamzásgátló tablettát sosem szedtem és semmilyen mást sem. Itt ahol lakók az orvosok sz*rnak bele mindenbe. De már 3. Orvos mondja nincs baj, akkor mégis mi lehet. Azért írtam ide mert már nincs ötletem
2023. júl. 22. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyász miatt is kimaradhat. Részvétem.
2023. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!