Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellprotézis fürdőruhába is...

Mellprotézis fürdőruhába is használható?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak volt mellműtéte kb 10. Azóta nem járt strandon mert kellemetlennek érzi, hogy úgy menjen strandra. Melltartóba van neki protézis.

Elméletileg van olyan fürdőruha amibe bele lehet tenni.

Kérdésem, hogy nem esik ki? A meleg gyógyvíztől nem lesz baja?

Illetve hol kapható ilyen fürdőruha? A bonprix-en nézegettem, de a mellrésznél nagyon kivágottak, és nyilván látszik a vágás nyoma neki.


(Biztos olyanok gyárták a f.ruhát, akiknek soha életükben nem volt ezzel gondjuk ezáltal eszükbe nem jut, hogy ne olyan kivágott legyen a mell résznél a vágás miatt)


2023. júl. 22. 08:43
 1/9 A kérdező kommentje:
10 éve *
2023. júl. 22. 08:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Decathlonban vettem magamnak fürdőruhát, aminek nincs nagy kivágása, és elég masszív tartása van mellrészen. Nincs benne merevítés, csak dupla réteg és gumiszalag.

Szerintem érdemes körbenézni.

2023. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
esetleg be tudsz egy ilyet linkelni?
2023. júl. 22. 08:58
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Amikor a protézis kapta, nyilván elmondták neki, használható e termál vízben. Ha mégsem, felhívja a gyartot/forgalmazot és megkerdezi.


A bonprix és egyéb átlag ruházati cégek nem nyilvánvalóan egeszseges, átlag embereknek készítenek ruházati cikkeket, ergo fel pár cipőt se fog tudni ott venni az, akinek csak egy lába van. Ilyeneket erre

specializalodott üzletekben lehet vásárolni. Célszerű személyesen, nem online rendelve, ott segíteni is fognak mindenben.


De tessék, itt egy link online vasarlashoz: [link]

2023. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi, csak kékben. De ez se rossz, nem annyira nagymamás a színe.

A vízilabdához szoktak még zártabb fürdőruhát tervezni, de azoknak szerintem nem annyira bombabiztos a tartása.

Nekem is mellnél vannak problémák, ezért veszek olyan fürdőruhát, amiben nem látszik annyira.

2023. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

10 éve volt a műtét, azóta már rég elköltözött a gyógybolt ahol vásárolta és nem kapta. Nem osztogatják ingyen. Mellesleg te mindenre emlékszel ami 10 éve elhangzott???


Ja szerinted nem egészséges mert volt egy műtéte?! Leírtam, hogy a BONPRIXBEN VAN ILYEN FÜRDŐRUHA , csak nem tetszik a kivágása ergo készítenek ilyen fürdőruhát csak ami tetszene abból nincs már csak 44-es méret nekünk 40-es kellene a többinek meg nagy a kivágása. Ezek szerint az "egeszseges, átlag emberek" elhordják a protézis zsebes fürdőruhát a "nem egészséges emberek " elől ??? mert nincs méret.


Nincs a közelben ilyen bolt, ezt az oldalt megtaláltam köszi nem 30.000 Ft-os fürdőruhát szeretnék vásárolni nem azt mondtam.

A decatlon-ban is van protézis zsebes fürdőruha 5-6 ezer Ft-ért ahogyan a bonprixben is. Miért vennék 30.000 Ft-ért ? ja, mert az gyógybolt ??? Ugyanúgy jó a decatlonos is, csak képről nem látom hogy melyiknek van ilyen zsebe. És nem, nem tudok személyesen menni mivel az sincs a közelben.

2023. júl. 22. 09:25
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm szépen.

Találtam is online jókat.

Olvastam hogy a decatlon gyárt olyat aminek van zsebe, csak képről sajnos nem látom melyik olyan.

2023. júl. 22. 09:27
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Ok, agresszív kismalac.

-NEM írtad hogy mikor volt a műtét.

-Nem, nyilván nem emlékszem mindenre, ami 10 éve hangzott el, de arra nyilván, hogy a nem két filléres protezisemet hogyan kell használni, arra nyilván

-Ok, akkor egészséges, de testi fogyatékos, így jo? Az amputalt ugyanis az, mindegy hogy honnan és mi hiányzik.

-

2023. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nevetséges.

Az agresszív te vagy, nehogy már én legyek a hibás mert megmertem valamit kérdezni.

Le van írva mikor volt a műtét, ha elolvastad volna.

"-Nem, nyilván nem emlékszem mindenre, ami 10 éve hangzott el, de arra nyilván, hogy a nem két filléres protezisemet hogyan kell használni, arra nyilván" -> nagyon okos vagy, de egy pszichésen beteg, 80 %-ra rokkantott embertől nem várható el, hogy emlékezzen mit mondtak neki 10 évvel ezelőtt a gyógyvízről valószínűleg semmit, műtét után biztos nem ezzel kezdték.


Ő nem egészséges speciel, nem erre céloztam, hanem másokra. Akiket te lenéztél azzal hogy volt egy műtétje és akkor ő már nem vásárolhat a bonprix-ről, milyen jogon tenné. Az az egészséges emberek boltja. -.-.

Vegye csak meg a 30.000 Ft-os fürdőruhát a gyógyboltban, arra való.

Nem így működik. Ugyanúgy jó az 5-6 ezer Ft-os fürdőruha ha megtalálom.

2023. júl. 22. 09:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!