Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő égő,viszkető érzés...

Visszatérő égő,viszkető érzés a hüvelyben, bőr kirepedése??

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok sajnos mindenféle fertőzést összeszedni, voltam vele rengetegszer dokinál, mindig csak kaptam egy épp általuk jó kúpot, de múltkor amit a doki kiírt semmit nem segített...szóval kérlek inkább olyan tanácsokat adjatok kihez menjek, milyen szűrést kérjek, mit mondjak hogy segítsenek is??

Problémáim:

-észrevettem hogy mostanában a menzeszem megjötte előtt gombás fertőzés tünetei jönnek elő, most is ezzel szenvedek:ég,viszket,csíp,vörös mint állat...pamut fehérneműt használok, csak vízzel mosakszom, nem borotválkozok, gynophylus restoret is használok ha érzem hogy valami nem komfortos, de pl most is egyet elhasználtam és másnapra még rosszabb lett:(

Egyébként egyenlőre a beliema effect plus tabletta vált be mindig ilyen alkalmakkor,illetve a grapefruit mag cseppek, de nem állapot hogy minimum negyedévente kell használnom ezeket

-a csiklóm felett a bőr állandóan felreped, illetve a kisajkak mellett/körül is, pedig annyira óvatos vagyok mindig...ez jelezhet másféle problémát vagy csak ennyire érzékeny ott a bőr?illetve neogranormon/bepanthen segíthet ezen?

Előre is köszönöm ha valaki értelmes/érdemes segítséget tud adni!!



2023. júl. 23. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit írnék, hogy majdnem 3 évig szenvedtem a hüvelygombával úgy, hogy embertelen égető fájdalmaim voltak folyamatosan. Mindent kipróbáltam, de nem segített. itt ajánlotta valaki a gynoxin 600 mg lágy kapszulát és a krémet, és az végre segített. Ha van még itt valaki, aki kínlódik ezzel, próbáljátok ki, hátha nektek is segít.
2023. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt a kérdést én is ki irhattam volna ugyanígy vagyok! Te hogy vagy azóta?
2023. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!