Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3napi Canesten kezelés után...

3napi Canesten kezelés után használom még a krémet és csíp miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17éves lány vagyok 1,5 hettel ezelott beteg voltam és antibiotikumot kaptam ennek mellekhatasa a hüvely gomba , mely nekem kialakult 2.alkalommal (tavaly is volt) . Sajnos anyukám nem olyan segítőkész válaszok terén...

Megvolt a 3napi kezelésem és most bekentem magam meg kenoccsel és csípett v inkább égetett nem tudom minden esetre pár mp-ig fájt (kezelés alatt is használtam akkor ilyen nem volt).

Kérdésem az lenne még hogy vajon van még fertőzésem vagy még a váladék ami emiatt távozik és ugye gyógyszer is található benne "reakcióba lepett"?

Vagy nem tudok mire gondolni , neharagudjatok a tudatlansagomért de úgy gondoltam ha már szüleim nem adnak választ talán ti nő társaim tudtok segíteni valamilyen szinten..

Köszönöm a segitsegeket!



2023. júl. 23. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt mar huvelygombam 2x, eloszor en is kenocsot hasznaltam de szinte semmit sem hasznalt. Nem lehet vele olyan jol melyen bekenni. Utana elkezdtem hasznalni kupot (Gynoxin) es nekem egybol bevalt. Utana a masodik alkalomnal mar egybol azt vettem es megint bevalt. Sokkal hatasosabb, feldugod este amikor lefekszel, es mar nem kelsz ki az agybol, aztan reggelre kifolyik a kup tartalma. Jobbulast neked!
2023. júl. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehet picit sérült a bőr, és amiatt csípett, akár korábbi napokon mikor kented lehet picit jobban emgdörzsölted a kelleténél.
2023. júl. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írja, a 600 mg kúp a jó!
2023. júl. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
+ Canesten nekem nem ért semmit, egy kamionnyit elhasználtam kb 3 évig és szinte semmit sem ért, épp csak annyit, hogy ne dögöljek meg a fájdalomtól, Gynoxin egyből segített.
2023. júl. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A bőr ilyenkor sérült, irritált lehet, majd elmúlik. Ha végig csináltad a három napos kúrát a kúpokkal, akkor megszűnt a belső fertőzés, már csak a nemi szerv környékét kell krémmel kenni napi 1-2x. Jobbulást kívánok!
2023. júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!