Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhességi teszt jól mutatja...

A terhességi teszt jól mutatja ki az eredményt?

Figyelt kérdés
De mégis mitől késik még most is ?? Lehet, hogy nem ált még be a szervezetem? 16/L 2 tesztet csináltam, mind a kettő azt mutatta.
2010. okt. 14. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mit mutatott?

mióta késik?

mivel védekezel?

2010. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit mutatott?

Ha pozitív akkor tuti terhes vagy, ha negatív attól még lehetsz terhes

2010. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A teszt kb. 2 hét után mutatja ki a terhességet, tehát ha 5 napja estél teherbe, lehet negatív.

Amúgy bármitől késhet, attól is, hogy 16 éves vagy, attól is, hogy nem volt peteérésed, lehet hormonzavar, lehet más betegség... Ha nincs egyéb panaszod, nem tragédia. Viszont ha következő sem jön meg, akkor doki.


A terhességet zárd ki.

2010. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Negatív, nem vagyok terhes. 4napja késik. De hüvelygombám van, már kezelem, voltam orvosnál. Vajon ettől késik?
2010. okt. 14. 15:57
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha terhes lennék, 1hónap 4napos..
2010. okt. 14. 15:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmi tünet nem jelentkezett.
2010. okt. 14. 15:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a hüvelygombával. Ne aggódj, a 4 nap nem sok, még megjöhet pár napon belül. De írtam már, az se baj, ha egy kimarad, ha nem vagy terhes.
2010. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy az vagyok, nem védekeztünk. De a teszt azt mutatta, hogy nem vagyok terhes.
2010. okt. 14. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha 2 teszt 1 hónap után nem mutat terhességet, akkor nem vagy terhes. Ha az megnyugtat, csinálj még egy tesztet, tuti negatív lesz. Ezek már megbízhatóak, 2 hét után kimutatják. (A jó minőségűek.)


Ha jól számolom, azóta egyszer már megjött, nem? Ez még indkább alátámasztja, hogy nem vagy terhes. (Nem garancia, de a teszttel együtt jó jel.)


Azért legközelebb védekezzetek, már csak hogy ne kelljen ilyen idegesnek lenned.

2010. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindig védekezünk, csak kiszakadt.:S:S Am köszönöm szépen a megnyugtató választ. Azóta nem volt meg. Mert kb 40naposak a ciklusaim.
2010. okt. 14. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!