Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyno pevaryl után huvelyflora...

Gyno pevaryl után huvelyflora helyreallito?

Figyelt kérdés

Joreggelt.

Gyno pevaryl huvelykúpot hasznaltam huvelygombara. Ezután szükséges huvelyflora helyreallitot használnom?

Ha nem használok akkor nagyobb baj lesz?



2023. júl. 25. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, de ajánlott, mert ezek a fertőzés elleni készítmények meggyengítik a hüvelyflórát, tehát még könnyebben előjönnek a gombás és bakteriális fertőzések és visszafertőződhetsz. Nem lesz baj, ha nem használsz, ha szerencsés vagy magától visszaáll az egészséges hüvelyflórád. Egyébként rossmannban lehet kapni 2 db-os probiotikumot, amit pár nap eltéréssel kell használni, én szoktam inkább azt is venni.
2023. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És melyik probiotikum az?
2023. júl. 25. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, bocsi. Gynophilus Restore hüvelytabletta
2023. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!🙂 és asszem hasznaltam mar azt 4 naponta kell alkalmazni, és 2 db ugye?
2023. júl. 25. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, azaz. :)
2023. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!