Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok ebben az esetben...

Használhatok ebben az esetben canestent?

Figyelt kérdés
2 napja nagyon viszket, már egy kicsit fel is dagadt a vakarástól. van itthon canesten, használhatom, vagy inkább azt a krémet használjam, amit a doki írt fel a múlkori gombánál?
2010. okt. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már irt fel krémet a doki, akkor azt használd inkább. De ha 1-2 nap alatt nem enyhül, mindenképp keresd fel újra az orvost.
2010. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy hüvelykúp is kellene, mert belül is fertőzött vagy, oda meg tilos kenni a krémet.
2010. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bekentem azzal a kenőccsel, amit a doki írt fel, a viszketés elmúlt, hála. van Bármi kúp, ami nem vényköteles?
2010. okt. 15. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Canesten kúpot is lehet kapni recept nélkül, és Gynoxin lágykapszulát is. De ha elmúlt a viszketés, és erős folyásod sincs, akkor ne használd.
2010. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos vagy benne, hogy gomba? Lehet más is. Én is így jártam, itthon canesteneztem, és mikor elmentem a dokihoz, mondta h nem is gomba, és máskor ne önnálóskodjak, mert csak rontok a helyzeten. Már mindenre ráfogják, h gomba, mert annyira túl van reklámozva. Hol ott lehet teljesen más is.
2010. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak az a baj, h elvileg azt mondják, hogy csak akkor forduljunk orvoshoz, mikor már egy évben több, mint 4 szer jelentkezett a tünet, vagy 3 nap után se tudtuk elmulasztani. nem szívesen foglalkoznak az orvosok. am ez miatt én is kicsit félek, hogy nehogy v. mi más legyen a baj:(

de most szerintem az volt, elmült a viszketé

2010. okt. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!