Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az, hogy elviselhet...

Mit jelent az, hogy elviselhetetlen menstruációs görcsök?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom, hogy mindenki elviseli, senki sem fetreng a fájdalomtól.

2023. júl. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én első napot eléggé megszenvedem. Nagyon görcsölök, hasmenésem van és hányok.
2023. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez nekem is ilyen volt olyan is hogy konkrétan elàjultam a fájdalomtól
2023. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elviseli, mert muszáj, ha bele akarsz menni, igen, ilyen nincs, hogy elviselhetetlen, mert akkor abba belehalna DE azért azt ugye te is tudod, hogy ez egy túlzó kifejezés és nagyon körül kéne írnom például, ha nem használhatnák az elviselhetetlen szót arra, amit érzek! Ez is túlzó lesz, de első nap gyógyszer nélkül kb olyan, mintha ki akarná valaki tépni az alhasamat… ez elég elviselhetetlennek hangzik?
2023. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Mert aki fetreng a fájdalomtól, azt nem látod, mert otthon fekszik az ágyban, te makimajom.
2023. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Kb. mint a szülés vagy egy méretesebb kő miatti vesegörcs. Aki fetreng a fájdalomtól, jellemzően otthon szenved és kapkodja a gyógyszereket, nem áll ki vele a Hősök terére mutogatni magát, azért nem láttad. Nem mindenkinek és nem mindig elviselhetetlenek a görcsei, a menstruáció sokszor csak kellemetlen.
2023. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qborka ***** válasza:
67%

Életemben két alkalommal volt,de azt hittem meghalok,úgy fájt. Konkrétan fetrengtem a fajdalomtól. Azt nem tudom,hogy végül elájultam e vagy csak a fájdalomcsillapítóktól elaludtam-e.


Borzalmas


Örülj,ha neked nem ilyen.

2023. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!