Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba vagy más fertozes?

Huvelygomba vagy más fertozes?

Figyelt kérdés

Sziasztok .

Voltam nőgyógyászhoz és azt mondta huvelygombam van. Írt fel nekem Gyno-Pevaryl huvelykúpot két dobozzal.

És egy flucohexal kapszulát is amit a páromnak is szednie kellet.

Nem éltünk nemi életet kb 4 hétig, és még most sem. Még van egy szem kapszula amit meg kell innom, de eddig nem javult semmit viszketés van és piros a szemeremtest körül. Csak rosszabb mint előtte. Elvileg 4nap múlva menstrualni fogok. És utanna szeretnék huvelyflora helyreallitot venni. Ennyi gyogyszertol nem kellet volna már rég jobban lennem?

Lehet nem is huvelygomba.?



2023. júl. 29. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon sajnàlatos, màr rendbe kellett volna jönnöd, csak tudja az orvos, hogy mivel kezelt! Ha nem javult,- akkor vissza kell menni a kezelô orvoshoz. Lehet, hogy egy erôsebb gyògyszerre van szûkséged.
2023. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mellé párhuzamosan szájon át szedhető gombaellenes szert is írhatott volna fel. Ezt egy orvos mondta, hogy úgy hatásosabb.
2023. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írt! Flucohexal kapuszulat!
2023. aug. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!